M jak miłość, odcinek 1540: Kinga okłamie Marysię w sprawie Piotrka. Nie będzie miała wyjścia! - ZWIASTUN

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1540: Kinga okłamie Marysię w sprawie Piotrka. Nie będzie miała wyjścia! - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1540: Kinga okłamie Marysię w sprawie Piotrka. Nie będzie miała wyjścia! - ZWIASTUN

2020-11-04 16:21

W 1540 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) znów będzie musiała kłamać najbliższych, że jakoś radzi sobie z kompletnym rozpadem małżeństwa. O ile Piotrek (Marcin Mroczek), ucieknie skarżyć się Kamili, tak Zduńska znów będzie musiała pamiętać o dzieciach i domu. W 1540 odcinku "M jak miłość" kolejny raz zrobi dobrą minę do złej gry i okłamie Marysię (Małgorzata Pieńkowska). Kinga nie będzie mieć sił na zmierzenie się z rzeczywistością.

"M jak miłość" odcinek 1540 - poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1540 odcinku "M jak miłość" Marysia przyjdzie na Deszczową, aby zająć się dziećmi. Zduńscy ledwo będą ze sobą rozmawiać. Dojdzie do tego, że nawet nie zasną w jednym łóżku. Piotrek jak zwykle uda się do kancelarii i będzie udawał wielce zapracowanego. W pracy zwierzy się Kamili (Anna Gorajska), że jego małżeństwo się właściwie rozpada. Tymczasem Kinga nie będzie chciała okazać słabości i zacznie udawać przez Marysią, że wszystko jest w porządku. W 1540 odcinku "M jak miłość" okłamie ją.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1540: Kamila wyśmieje romans Kingi i Pawła! Poniży ją na oczach wszystkich - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1540 ZWIASTUN. Piotrek poskarży się Kamili na Kingę i Pawła. Kochanka będzie dręczyć jego żonę

W 1540 odcinku "M jak miłość" Marysia zauważy, że między Zduńskimi jest źle. Kinga się jednak do tego nie przyzna.

- Próbowałam porozmawiać z Piotrkiem, ale... - Rogowska da Kindze do zrozumienia, że syn jej w ogóle nie słucha.

- Wiem. Najważniejsze, że my wyjaśniliśmy sobie parę spraw. Rozmawiamy, o co mam ci powiedzieć? Staramy się to wszystko ułożyć. Nie mamy innego wyjścia. - Skłamie Zduńska w 1540 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1540: Magda przejrzy Kamilę! Wybije Piotrkowi z głowy seks z prawniczką - ZWIASTUN

W 1540 odcinku "M jak miłość" Marysia zaproponuje Zduńskim wyjazd, żeby jakoś się dogadali. Kinga nie powie jej, że właściwie z małżeństwa nic nie zostało. Piotrek będzie wciąż szukał wymówek, żeby nie spędzać czasu w domu. Kinga nie będzie chciała zwierzać się Marysi, więc nie powie jej, że tak naprawdę nic sobie nie wyjaśnili, kłócą się, właściwie nie rozmawiają normalnie, nie dotykają się, a nawet ze sobą nie śpią! W 1540 odcinku "M jak miłość" Marysia nie zdoła im pomóc. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze