M jak miłość, odcinek 1538: Tak Andrzejek dopadnie opiekunkę Modrego. Nie uratuje Soni przed psychopatką Olą - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama M jak miłość, odcinek 1538: Tak Andrzejek dopadnie opiekunkę Modrego. Nie uratuje Soni przed psychopatką Olą - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1538: Tak Andrzejek dopadnie opiekunkę Modrego. Nie uratuje Soni przed psychopatką Olą - ZDJĘCIA

2020-11-02 20:58

Przerażające sceny w "M jak miłość" w 1538 odcinku w domu Józefa Modrego (Stefan Friedmann), którego opiekunka Ola (Magdalena Rembacz) będzie chciała zabić! Oszustka i psychopatka przekonana, że jej się udało spróbuje uciec przed policją, ale na jej drodze stanie Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Świeżo upieczony policjant komisariatu w Lipnicy w 1538 odcinku "M jak miłość" pokaże opiekunce Józka gdzie jej miejsce! Nie będzie miał żadnej litości dla bezwzględnej kobiety, która pobije nawet Sonię (Barbara Wypych). Zobaczcie ZWIASTUN i ujęcia jak Andrzejek dorwie okrutną "narzeczoną" Modrego!

"M jak miłość" odcinek 1538 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Mrożące krew w żyłach wydarzenia w 1538 odcinku "M jak miłość" wstrząsną całą Lipnicą! Bo w domu Józefa Modrego jego szemrana narzeczona Ola, opiekunka, która jest oszustką, złodziejką, zdolną nawet do zabójstwa, razem ze swoim wspólnikiem, a zarazem kochankiem (Michał Leszczyński) wcieli w życie swój ostatni plan.

Para z piekła rodem okradnie biednego Józka, a później Ola w 1538 odcinku "M jak miłość" zmusi go do zażycia zabójczej dawki leków! Choć staruszek będzie błagał o litość! Zostawi umierającego Modrego na pastwę losu, a sama razem z kochankiem ograbi dom ze wszystkich kosztowności. Świadoma tego, że do ślubu z Józkiem w ogóle może nie dojść.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1538: Sonia pobita przez opiekunkę Modrego! Oszustka zabije Józka i ucieknie przed policją? - ZWIASTUN

Następnego ranka w 1538 odcinku "M jak miłość" Józefa odwiedzi Artur Rogowski (Robert Moskwa), który postanowi sprawdzić czy coś złego nie dzieje się z przyjacielem Barbary (Teresa Lipowska). Poważnie zaniepokoją go bowiem słowa teściowej, która wreszcie przekona jego i Marysię, że Ola to podła kobieta, która chce skrzywdzić Józka. Niemal siłą Rogowski wedrze się do domu Modrego, przechytrzając opiekunkę. Zastanie seniora w krytycznym stanie.

M jak miłość, odcinek 1538 ZWIASTUN. Józek Modry umrze? Opiekunka oszustka okradnie i zabije przyjaciela Barbary

W tym czasie do akcji w 1538 odcinku "M jak miłość" wkroczą też policjanci z Lipnicy. Bo Andrzejek pokaże Soni list gończy za wyjątkowo okrutną Aleksandrą Zarychtą, a ona rozpozna w niej opiekunkę Józefa, przed którą już kiedyś ostrzegała funkcjonariuszy Barbara. Wiejscy stróże prawa dotrą na miejsce już po kilku minutach i przyłapią opiekunkę na próbie ucieczki.

To Sonia w 1538 odcinku "M jak miłość" ruszy pierwsza, żeby ją zatrzymać.- Gdzieś pani wyjeżdża? - A co, nie wolno? - To zależy. Pani Aleksandra Zarychta? Jest pani zatrzymana jako poszukiwana listem gończym przez prokuraturę Warszawa-Mokotów!- Zaraz, chwileczkę, musiało zajść jakieś nieporozumienie! - wyjaśni Ola i zaraz potem uderzy Sonię. Policjantka wpadnie w krzaki, a do ataku ruszy Andrzejek, który z radiowozu będzie obserwował całe zdarzenie i nie zdąży na czas pomóc koleżance. - Proszę ją zatrzymać! - krzyknie jeszcze Rogowski.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1538: Franek i Justyna wychowają córkę Natalki. To Marysia przekona ją, żeby oddała mężowi Hanię

Andrzejek w 1538 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał litości dla opiekunki Józefa. Rzuci ją na bramę i skuje kajdankami.- Jest pani aresztowana! - uprzedzi, po czym wsadzi bezwzględną oszustkę do radiowozu.

M jak miłość odc. 1538. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1538. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
M jak miłość odc. 1538. Sonia (Barbara Wypych), Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1538. Sonia (Barbara Wypych), Ola (Magdalena Rembacz)
M jak miłość odc. 1538. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1538. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Ola (Magdalena Rembacz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze