M jak miłość, odcinek 1538: Ostatnie słowa Józefa Modrego przed otruciem. Będzie walczył z opiekunką do końca

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1538: Ostatnie słowa Józefa Modrego przed otruciem. Będzie walczył z opiekunką do końca

M jak miłość, odcinek 1538: Ostatnie słowa Józefa Modrego przed otruciem. Będzie walczył z opiekunką do końca

2020-10-30 9:57

W 1538 odcinku "M jak miłość" Józef Modry (Stefan Friedmann) zostanie otruty! Ola (Magdalena Rembacz) od dawna planowała tę zbrodnię. Regularnie zastraszała i więziła seniora we własnym domu. Sprowadziła tam nawet swojego kochanka i zabawiała się z nim na oczach Modrego. W 1538 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że Modry domyśla się, że znalazł się w niebezpieczeństwie. Odetnie go od świata i zacznie powoli zabijać. Józef nie podda się bez walki. Co powie w ostatnich chwilach życia?

"M jak miłość" odcinek 1538 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1538 odcinku "M jak miłość" Józef Modry zorientuje się, w jak wielkim niebezpieczeństwie się znalazł. Ola od dawna przejęła kontrolę nad jego życiem. Odsunęła go od bliskich, a najbardziej od Barbary (Teresa Lipowska), która zaczęła podejrzewać, że Józef jest dręczony. Opiekunka zaplanowała ślub dla siebie i Józefa, aby przejąć jego majątek, a tymczasem w 1538 odcinku "M jak miłość", senior nakryje ją z obcym facetem w jego własnym domu. Będzie w szoku, bo zobaczy jak go okradają!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1538: Sonia pobita przez opiekunkę Modrego! Oszustka zabije Józka i ucieknie przed policją? - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1538 ZWIASTUN. Józek Modry umrze? Opiekunka oszustka okradnie i zabije przyjaciela Barbary

W 1538 odcinku "M jak miłość" Ola znów zmanipuluje Modrego. Postara się wmówić mu, że facet, którego zobaczy w salonie, po prostu mu się przyśnił. 

- Jaki mężczyzna? Tam nie było żadnego mężczyzny. Aaaaa pewnie przysnąłeś i coś ci się przyśniło. - Zacznie kłamać opiekunka. 

W 1538 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Ola to bardzo doświadczona manipulatorka. Józef zobaczy, że cały czas był oszukiwany. Postanowi spróbować się obronić. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1538: Fatalne zaręczyny Janka i Soni. Zaliczy wpadkę z pierścionkiem i ktoś go ubiegnie - ZWIASTUN

W 1538 odcinku "M jak miłość" wycieńczony Józef nie będzie miał siły dyskutować z Olą. Przed otruciem powie jej co sądzi.

- Kłamiesz! Wiem, że kłamiesz! - Modry pokaże, że wie o wszystkich przekrętach.

To go nie uchroni. Wręcz przeciwnie, bo Ola zacznie podawać mu proszek za proszkiem. Modry zamknie usta i nie będzie chciał przyjąć podejrzanych substancji. Opiekunka zmusi go jednak do połknięcia leków. W 1538 odcinku "M jak miłość" otruje Modrego, który po takiej dawce padnie w swoim łóżku. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze