M jak miłość, odcinek 1538: Poszukiwana listem gończym opiekunka Modrego zacznie nachodzić Barbarę w domu! Zrobi jej coś strasznego

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1538: Poszukiwana listem gończym opiekunka Modrego zacznie nachodzić Barbarę w domu! Zrobi jej coś strasznego

M jak miłość, odcinek 1538: Poszukiwana listem gończym opiekunka Modrego zacznie nachodzić Barbarę w domu! Zrobi jej coś strasznego

W 1538 odcinku "M jak miłość" poszukiwana listem gończym Ola (Magdalena Rembacz) zacznie nawiedzać Barbarę (Teresa Lipowska) w jej własnym domu! Psychopatyczna morderczyni zrobi coś, czego nikt nawet po niej się nie spodziewa! Czy Barbara da sobie radę z kolejnym atakiem przebiegłej oszustki, udającej zakochaną w Józefie Modrym (Stefan Friedmann) opiekunkę? Czy rodzina stanie po stronie nestorki rodu Mostowiaków, czy wręcz przeciwnie, w 1538 odcinku "M jak miłość" obróci się przeciwko niej?

"M jak miłość" odcinek 1538 - poniedziałek, 2.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1538 odcinku "M jak miłość" psychopatyczna opiekunka Józefa Modrego, przekonana o tym, że jedyne zagrożenie dla jej planu okradzenia Józefa z całego majątku, jest Barbara, właśnie na nią przypuści kolejny atak. W tym celu nawiedzi Mostowiakową w jej własnym domu! Co zrobi Barbarze poszukiwana listem gończym seryjna morderczyni?

W 1538 odcinku "M jak miłość" - coraz bardziej zdenerwowana losem Józefa Barbara - wpadnie do domu jak burza. I nie zważając na nic zacznie wykrzykiwać pod adresem morderczyni Oli mocne słowa.  

M jak miłość, odcinek 1537: Barbara zobaczy seks opiekunki Józefa Modrego z podejrzanym facetem - WIDEO

Jak podaje "Świat Seriali" Barbara w 1538 odcinku "M jak miłość" zacznie od drzwi krzyczeć: - Widzicie, jednak miałam rację! - Ta kobieta to oszustka! Opiekunka Józka całowała się z obcym facetem! Młodszym od siebie... Widziałam na własne oczy! I teraz już jestem pewna, że to jakieś oszustwo! No nie można dopuścić do tego ślubu! - będzie kontynuowała Barbara do słuchających jej Marysi i Artura. Jednak ich reakcja mocno ją zadziwi...

- Mamo, przede wszystkim musisz się uspokoić... Niepotrzebne są takie nerwy - powie ciepłym tonem Artur, po czym zaproponuje, że zmierzy teściowej ciśnienie.

- A może to fałszywe wnioski? - Marysia będzie wtórowała mężowi w 1538 odcinku "M jak miłość".

I w tym momencie cała prawda wyjdzie na jaw! Jeszcze bardziej zdenerwowana reakcją rodziny Barbara zacznie krzyczeć do Marysi i Artura tak, jakby musiała dotrzeć do ich chwilowo "zaczadzonych" rozumów.  

- Ja wyciągnęłam fałszywe wnioski?! Może wszystko sobie wymyśliłam?! 

- Przepraszam, mamuś... - powie pojednawczo do mamy Marysia. - Nie chciałam, żeby tak to zabrzmiało... Nie gniewaj się na mnie... Po prostu zanim wróciłaś ta kobieta, opiekunka pana Modrego, była tutaj i chyba trochę nas skołowała...

Barbara dowie się od córki i zięcia w 1538 odcinku "M jak miłość", że Ola pozwoliła sobie na najście jej domu pod nieobecność Mostowiakowej i zrobiła z niej kompletną, zazdrosną o Modrego wariatkę! 

- Przyszła tu do nas, do domu? - wściekła nestorka rodu Mostowiaków nie będzie mogła uwierzyć w aż taką bezczelność manipulantki.

- Tak, powiedziała, że bardzo się o ciebie martwią, oboje z panem Józefem... Że ich nachodzisz... Bo nie potrafisz pogodzić się z ich ślubem.

- O, Boże... - Barbara przerazi się w 1538 odcinku "M jak miłość". - A więc miałam rację! Ona musi mieć złe intencje, inaczej po co by tak kłamała?

Na szczęście, jak pisaliśmy, ostatecznie Artur i Marysia uwierzą mamie i to właśnie Rogowski pokona Olę, aby uratować konającego Józefa w 1538 odcinku "M jak miłość". Czy zdąży na czas?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze