M jak miłość. Nawet rodzina odwróci się od Barbary. Zrobią z niej wariatkę - WIDEO

2020-09-16 11:34 mp
M jak miłość. Nawet rodzina odwróci się od Barbary. Zrobią z niej wariatkę
Autor: TVP M jak miłość. Nawet rodzina odwróci się od Barbary. Zrobią z niej wariatkę

Barbara (Teresa Lipowska) z "M jak miłość" stanie się obiektem plotek i nieszczerych uśmieszków. Wszystko za sprawą Oli (Magdalena Rembacz), którą podejrzewa o nękanie i trucie Józefa Modrego (Stefan Friedmann). Basia będzie czuła, że ma rację, szczególnie że przyjaciel będzie zachowywał się coraz dziwniej. Jego zdrowie też ulegnie pogorszeniu. Spróbuje kilkukrotnie pomóc Józefowi, czym narazi się na duży gniew opiekunki. Ta zadba o to, żeby Mostowiakowa straciła poparcie bliskich. Nawet jej rodzina z "M jak miłość" uzna, że kobieta wariuje! Do jakiej tragedii to doprowadzi? Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

Czy Barbara z "M jak miłość" uratuje Józefa przed okrutną opiekunką?

Wkrótce w "M jak miłość" Barbara Mostowiak padnie ofiarą szyderczych spojrzeń. Wszystko za sprawą psychopatycznej opiekunki Oli, która regularnie podtruwa i dręczy Józefa Modrego. Basia ufa swojej intuicji, a także widzi, że mężczyzna dziwnie się zachowuje, jest przestraszony, mało mówi i słabiej się czuje. Do tego Ola często powtarza, że Józef akurat śpi i nie może przyjąć gości. Wszystkie czynniki sprowadzają się do tego, że Mostowiakowa w kolejnych odcinkach "M jak miłość" postanowi na własną rękę uratować Modrego przed niebezpieczeństwem.

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niestety, Ola z "M jak miłość" dobrze skrywa swoją prawdziwą twarz. Cieszy się pozytywną opinią, a ludzie mają ją za opiekuńczą osobę. Tylko Basia zauważa, że za czterema ścianami, Ola dręczy Modrego. Niestety, jej próby pomocy spotykają się z krytyką innych. Mieszkańcy Grabiny zaczynają komentować zachowanie Basi i uważać, że kobieta zdecydowanie przesadza. Role w "M jak miłość" się odwrócą. To Basia stanie w cieniu oskarżeń o nękanie, a Ola wyjdzie na tą dobrą.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Tragedia u Mostowiaków. Ostatnia miłość Barbary umrze? Józef Modry zostanie otruty!

Nawet rodzina Barbary z "M jak miłość" zacznie uważać, że ta przesadza. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) oraz Artur (Robert Moskwa) postanowią ją odwiedzić i delikatnie zacząć rozmowę, czy aby na pewno nie przesadza w sprawie Modrego. Seniorka będzie miała tego dość!

- Myślicie, że ja w ogóle sobie to wszystko wymyśliłam! - wykrzyczy zdenerwowana Basia

- Nie, ja po prostu pomyślałam, że może się pomyliłaś... - spróbuje wybrnąć z sytuacji Marysia

- NIE!!! - stanowczo zaprzeczy Barbara

Do jakiej tragedii doprowadzą działania Oli? Czy Basia zdoła przekonać innych, że ma rację? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"

Najnowsze