M jak miłość, odcinek 1537: Opiekunka Józefa Modrego przed zabójstwem odetnie go od wszystkich. Nie pozwoli mu pożegnać się z Barbarą

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1537: Opiekunka Józefa Modrego przed zabójstwem odetnie go od wszystkich. Nie pozwoli mu pożegnać się z Barbarą

M jak miłość, odcinek 1537: Opiekunka Józefa Modrego przed zabójstwem odetnie go od wszystkich. Nie pozwoli mu pożegnać się z Barbarą

W 1537 odcinku "M jak miłość" psychopatyczna opiekunka (Magdalena Rembacz) Józefa Modrego (Stefan Friedmann) kompletnie odetnie go od świata! Już będzie planowała morderstwo i jego kontakt z otoczeniem byłby w tej sytuacji mocno nie na rękę. Psycholka zabierze więc Modremu jedyne urządzenie, dzięki któremu mógł poprosić o pomoc - telefon! Kompletnie zmanipulowany i zastraszony staruszek odda "opiekunce" jej komórkę bez jednego słowa... Czy gwałtownie urwany w 1537 odcinku "M jak miłość" kontakt Józefa Modrego ze światem będzie znakiem dla Barbary (Teresa Lipowska), aby natychmiast spieszyć na ratunek?

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1537 odcinku "M jak miłośc" dramat Józefa Modrego będzie dobiegał końca. Niestety wszystko będzie zmierzało ku zakończeniu złemu - Józef zorientuje się, że jego opiekunka chce go zabić, a ona zrozumie, że on to wie. I morderczyni zareaguje natychmiast!

Kiedy opiekunka w 1535 odcinku "M jak miłość" zacznie nachalnie zmuszać Modrego do ślubu, on spróbuje wysłać sms-a do Barbary z prośbą o ratunek. Psycholka natychmiast domyśli się co jest grane i po prostu zaaresztuje podopiecznemu telefon!  

M jak miłość, odcinek 1537: Barbara zobaczy seks opiekunki Józefa Modrego z podejrzanym facetem - WIDEO

Ale nic nie będzie tak proste, na nieszczęście dla morderczyni. W domu Józefa najpierw pojawi się mąż (Krzysztof Tyniec) Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska), przysłany przez żonę na przeszpiegi w sprawie planowanego ślubu. Z zaraz potem do domu przyjaciela wedrze się sama Barbara (Teresa Lipowska) - a kiedy wróci po zostawione klucze przyłapie psychopatkę na gorącym seksie z nieznajomym facetem!

Czy przyjaciele Józefa zauważą co się się święci? Czy Modry będzie miał możliwość dać im jakikolwiek znak, że bardzo się boi, bo czeka go śmierć z rąk opiekunki? Dramatyczne wydarzenia w domu przyjaciela Barbary już w 1537 odcinku "M jak miłość"! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze