M jak miłość, odcinek 1537: Barbara zobaczy seks opiekunki Józefa Modrego z podejrzanym facetem - WIDEO

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1537: Barbara zobaczy seks opiekunki Józefa Modrego z podejrzanym facetem - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1537: Barbara zobaczy seks opiekunki Józefa Modrego z podejrzanym facetem - WIDEO

2020-10-09 10:17

W 1537 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) przeżyje szok, kiedy zobaczy opiekunkę Modrego (Stefan Friedmann) podczas seksu w jego domu! Ola (Magdalena Rembacz) nie będzie miała skrupułów, aby obściskiwać się z kochankiem w salonie podopiecznego. Kiedy Barbara przyjdzie odwiedzić przyjaciela, zauważy jak się zabawiają. Tymczasem Józef w 1537 odcinku "M jak miłość" będzie kompletnie zamroczony lekami. Tym razem Olka nie cofnie się przed niczym. Razem ze wspólnikiem będą chcieli pozbyć się staruszka i podadzą mu śmiertelną dawkę tabletek.

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1537 odcinku "M jak miłość" Modry będzie walczył o życie. Zorientuje się wreszcie, że psychopatyczna opiekunka chce go zabić. Do tej pory był zastraszany i faszerowany lekami, ale nie spodziewał się, że czeka go śmierć. Opiekunce zależy tylko na majątku mężczyzny i dlatego zaczęła szukać testamentu. Okazało się, że cały dobytek przepisał na Barbarę i miejscową parafię. Z tego powodu Olka się wściekała, a w jej głowie pojawił się plan, że musi poślubić Modrego i się go pozbyć. W 1537 odcinku "M jak miłość" psychopatka zaprosi do domu podopiecznego swojego kochanka, który ma jej pomóc w całej sprawie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

M jak miłość, odcinek 1537: Barbara zobaczy seks opiekunki Józefa Modrego z podejrzanym facetem - WIDEO

W 1537 odcinku "M jak miłość" do domu Józefa ponownie przyjdzie zmartwiona Barbara. Kobieta cały czas będzie podejrzewać, że za zamkniętymi drzwiami rozgrywa się prawdziwy dramat. Zakradnie się pod drzwi wejściowe i spróbuje usłyszeć jakieś dźwięki. Zajrzy też ukradkiem przez okno i w tym momencie dostrzeże Olkę w namiętnych objęciach obcego mężczyzny. W 1537 odcinku "M jak miłość"  Barbara przeżyje szok, że opiekunka pozwala sobie na takie sceny w salonie Modrego. Kochankowie zaczną się całować i rozbierać. Na dalszą część Barbara nie będzie miała zamiaru patrzeć.

Przeczytaj: M jak miłość. Opiekunka Józefa Modrego marnie skończy. Policja z Lipnicy złapie bezwzględną Olę

Tymczasem Modry w 1537 odcinku "M jak miłość" będzie w stanie zagrażającym życiu. Nafaszerowany lekami i słaby, nie będzie w stanie się bronić. Olka doprowadzi do wykończenia seniora. Zastraszony Modry spróbuje zadzwonić po pomoc, ale opiekunka zareaguje szybciej. Zabierze mu telefon i nie dopuści do wyjawienia dramatu, który rozgrywa się w jego domu. W 1537 odcinku "M jak miłość"  Barbara zauważy krótkie połączenie od przyjaciela i spróbuje mu pomóc. Czy zdąży przed śmiercią? Zobaczymy już niedługo.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze