M jak miłość, odcinek 1531: Śmierć Józefa Modrego?! Opiekunka znajdzie testament i dojdzie do wypadku

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1531: Śmierć Józefa Modrego?! Opiekunka znajdzie testament i dojdzie do wypadku

M jak miłość, odcinek 1531: Józef Modry zginie straszną śmiercią?! Opiekunka znajdzie testament i dojdzie do wypadku - ZWIASTUN

2020-10-07 20:26

W 1531 odcinku "M jak miłość" Józef Modry (Stefan Friedmann) umrze z rąk swojej opiekunki Oli (Magdalena Rembacz)? Psychopatka będzie chciał zabić Modrego dla pieniędzy! Dojdzie do prawdziwego dramatu. Wszystko przez to, że Ola przeszukując dom seniora, znajdzie w barku testament. To, co w nim napisał Józek zszokuje Olę. Nie będzie się spodziewała takiej przebiegłości ze strony Modrego. W 1531 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do swojego wspólnika i oznajmi mu, że muszą zacząć realizować plan, który będzie opierał się na tragicznym wypadku... i zabójstwie Józefa! Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1531 odcinku "M jak miłość" Modry będzie w prawdziwym zagrożeniu. Tylko Barbara (Teres Lipowska) nie ufa opiekunce i stara się pomóc przyjacielowi, bo przeczuwa, że za zamkniętymi drzwiami jego domu, rozgrywa się piekło. Modry jest zastraszany i nękany, a do tego faszerowany lekami, po których traci jasność myślenia. W 1531 odcinku "M jak miłość" do akcji wkroczy Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), ale nawet ją zwiedzie udawana szczerość Oli. Tymczasem opiekunka będzie coraz bliżej pozbycia się seniora.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Barbara przekona Natalkę, żeby po zdradzie zostawiła Franka i zabrała mu córkę Hanię

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Ola w 1531 odcinku "M jak miłość" przeszuka mieszkanie podopiecznego. W barku znajdzie testament, który Modry spisał u notariusza.

- (...) Znalazłam kopię testamentu, oryginał jest u notariusza w Warszawie. Wyobraź sobie, że ten dziad, cały swój majątek przepisał na tą wariatkę Mostowiakową i jakąś miejscową parafię. Także wracamy do planu B. Jak to się mówi, wypadki chodzą po ludziach, nie? - powie Ola z ironią do telefonicznego rozmówcy.

Tymczasem w 1531 odcinku "M jak miłość" Modry będzie siedział nafaszerowany lekami i nie będzie miał świadomości co się wokół niego dzieje.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Koniec Natalki i Franka. Zobaczy męża z kochanką Justyną

Ola w 1531 odcinku "M jak miłość" wyraźnie zdenerwuje się sytuacją z testamentem, nie spodziewała się, że Modry zdążył już rozdzielić majątek. Kobieta nie zawaha się przed niczym. Dlatego telefon do wspólnika jasno zasugeruje, że już niedługo zarówno Modry, jak i Barbara będą musieli być usunięci, aby plan przejęcia majątku się powiódł. W 1531 odcinku "M jak miłość" Ola odważy się na jeszcze jeden krok. Zaproponuje otumanionemu lekami Józefowi ślub. Kiedy Ola zacznie realizować plan wypadku? Tego dowiemy się już wkrótce.

M jak miłość odc. 1531. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1531. Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
M jak miłość odc. 1531. Józef Modry (Stefan Friedmann)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1531. Józef Modry (Stefan Friedmann)
M jak miłość, odcinek 1531, Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1531, Józef Modry (Stefan Friedmann), Ola (Magdalena Rembacz)
Najnowsze