M jak miłość, odcinek 1532: Barbara przekona Natalkę, żeby po zdradzie zostawiła Franka i zabrała mu córkę Hanię

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Barbara przekona Natalkę, żeby po zdradzie zostawiła Franka i zabrała mu córkę Hanię

M jak miłość, odcinek 1532: Barbara przekona Natalkę, żeby po zdradzie zostawiła Franka i zabrała mu córkę Hanię

2020-10-01 8:51

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) będzie załamana zdradą Franka (Piotr Nerlewski). Po powrocie z Australii do Polski, nie będzie wiedziała co dalej zrobić. Jak zwykle będzie mogła liczyć na wsparcie Barbary (Teresa Lipowska). Zajmie się wnuczką i wysłucha jej problemów. Nie będzie jednak świadoma, jak bardzo Franek namieszał w życiu Natalki. W 1532 odcinku "M jak miłość" dziewczyna pojedzie osobiście spotkać się z kochanką męża i przeżyje szok, kiedy zobaczy kto to jest. Dlatego Barbara pokaże swój charakterek i każe jej zabrać od Franka córkę Hanię.

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka nie przestanie myśleć o zdradzie męża. Postanowi poprosić Bartka (Arek Smoleński), aby namierzyli kochankę Franka. Powie też Barbarze, że kompletnie zwariował na punkcie nowej miłości, co ją zszokowało.

- Zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył... A kiedy w końcu wprost zapytałam, czy kogoś ma, od razu się przyznał - zdradzi zrozpaczona Natalka Barbarze w 1532 odcinku "M jak miłość".

Niedługo po tym, pojadą z Bartkiem pod kamienicę tajemniczej dziewczyny. Natalka przeżyje szok, kiedy zobaczy kto to jest.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Magda wyląduje w szpitalu. Budzyński nie będzie o niczym wiedział, a Anka zatriumfuje

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka zapuka do drzwi kochanki Franka. Okaże się nią Justyna (Olga Kalicka)! To była narzeczona Franka, z którą rozstał się w dramatycznych okolicznościach a po trudnym boju, ostatecznie Natalka wygrała tę miłość. Jak się okaże, nie na zawsze... Natychmiast po szokującym odkryciu w 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka zadzwoni do Franka.

- Jak mogłeś? Cały czas wmawiałeś mi, że wszystko między wami skończone, że tylko ja się liczę! Cholerny, obrzydliwy kłamca... Nie chcę cię znać! - wykrzyczy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Magda okłamie Andrzeja w sprawie dziecka Kamila! Weźmie ją na litość

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka usłyszy więcej gorzkich słów. Sama Barbara stwierdzi, że to co zrobił Franek, było przesadą. Będzie namawiać wnuczkę na rozstanie. Powie jej, że nie może zostawić Hani w Australii. Namówi Natalkę, aby pojechała po córkę i wróciła do Grabiny. Dziewczyna będzie całkiem załamana obrotem spraw. W 1532 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że straciła męża na zawsze.

M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1537. Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1537. Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Najnowsze