M jaki miłość, odcinek 1532. Natalka po powrocie do Polski załamie się, kiedy odkryje z kim zdradza ją Franek! Nie uwierzycie kto to jest!

i

Autor: MTL Maxfilm M jaki miłość, odcinek 1532. Natalka po powrocie do Polski załamie się, kiedy odkryje z kim zdradza ją Franek! Nie uwierzycie kto to jest!

M jaki miłość, odcinek 1532. Natalka po powrocie do Polski załamie się, kiedy odkryje z kim zdradza ją Franek! Nie uwierzycie kto to jest!

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) w Warszawie dokona szokującego odkrycia - dowie się kim jest kochanka jej męża (Piotr Nerlewski) ! Nawet Bartek (Arek Smoleński) nie będzie w stanie jej pomóc... Takiego zwrotu akcji naprawdę nikt się nie spodziewa! Kogo zobaczy przerażona Natalka w drzwiach warszawskiego mieszkania w 1532 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka wyznać Barbarze (Teresa Lipowska), że Franek wdał się w Australii w romans z Polką. - Zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył... A kiedy w końcu wprost zapytałam, czy kogoś ma, od razu się przyznał - zdradzi zrozpaczona Natalka Barbarze. 

Na swoje nieszczęście, Natalka postanowi w 1532 odcinku "M jak miłość" dowiedzieć się kim jest kochanka jej męża. - Nie wiem, czy warto jeszcze walczyć o to małżeństwo - doda w rozmowie z Barbarą. jednaki wówczas nie będzie zupełnie świadoma, że może zupełnie stracić wszelkie siły i chęci do walki, bo na widok rywalki totalnie załamie się!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1528: Marek wróci do Grabiny?! Mateusz przekaże Lilce straszne wieści o ojcu! ! Marek ukryje przed rodziną jak jest z nim źle

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Natalka w 1532 odcinku "M jak miłość" dowie się, że rywalka  dla której jej ukochany Franek stracił głowę, właśnie przyleciała z Australii na kilka dni do Warszawy. Zrozpaczona poprosi Bartka, aby zawiózł ją do Warszawy na konfrontację. 

- Muszę w końcu poznać prawdę. Jeśli się nie zgodzisz... i tak tam pojadę. Ale cholernie się boję, że sama nie dam rady i całkiem się rozsypię - będzie błagała Natalka, kiedy Bartek poradzi jej w 1532 odcinku "M jak miłość", żeby odpuściła. - Ona przyjechała tylko na chwilę, pozałatwiać swoje sprawy i za kilka dni wraca do Australii. Do mojego męża... Chcę jej spojrzeć w oczy, przekonać się, czy rzeczywiście jest lepsza, ładniejsza ode mnie. Muszę wiedzieć, kto to jest - doda Natalka. 

Jak podaje "Świat Seriali" adres rywalki w Warszawie Natalka znajdzie jeszcze przed wylotem z Australii w jednym z sms w telefonie Franka. Kiedy w stanie w drzwiach mieszkania nieznajomej w 1532 odcinku "M jak miłość" zdoła tylko szepnąć: - O, Boże... Kogo zobaczy Natalka? 

Otóż, kochanką Franka okaże się w 1532 odcinku Justyna (Olga Kalicka)! Jak pamiętamy, to była narzeczona Franka, z którą rozstał się w dramatycznych okolicznościach a po trudnym boju, ostatecznie Natalka wygrała tę miłość. Jak się okaże, nie na zawsze... Natychmiast po szokującym odkryciu w 1532 odcinku "M jak miłość" Natalka zadzwoni do Franka i wykrzyczy mu do słuchawki: 

- Jak mogłeś? Cały czas wmawiałeś mi, że wszystko między wami skończone, że tylko ja się liczę! Cholerny, obrzydliwy kłamca... Nie chcę cię znać! - wykrzyczy do aparatu.

Co Natalka usłyszy w odpowiedzi od niewiernego męża w 1532 odcinku "M jak miłość"? Czy wyjaśni co go łączy z dawną narzeczoną, czy to będzie już koniec ich małżeństwa?   

Najnowsze