M jak miłość, odcinek 1532: Magda wyląduje w szpitalu. Budzyński nie będzie o niczym wiedział, a Anka zatriumfuje

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1532: Magda wyląduje w szpitalu. Budzyński nie będzie o niczym wiedział, a Anka zatriumfuje

M jak miłość, odcinek 1532: Magda wyląduje w szpitalu. Budzyński nie będzie o niczym wiedział, a Anka zatriumfuje

2020-09-25 9:42

Magda (Anna Mucha) w 1532 odcinku "M jak miłość" znów będzie miała problemy ze zdrowiem. Jej każdy ruch śledzi jednak Anka (Weronika Rosati), która ma obsesję na punkcie Budzyńskich. Do tego wynajęła ich sprzątaczkę Klaudię (Żaneta Homa) i płaci jej za dostarczanie informacji na temat Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek). W 1532 odcinku "M jak miłość" Anka tak namiesza, że Magda wyjdzie na kłamcę, a Andrzej nie będzie wiedział o co chodzi żonie. Była kochanka wyjdzie na szczerą osobę. Czy Magda skończy na ostrym dyżurze, a mąż się od niej odsunie?

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda będzie miała coraz więcej tajemnic przed Andrzejem. Małżeństwo ma za sobą dużo przejść, ale nadal kłopoty ich nie opuszczają. Sytuacji nie poprawia fakt, że krążą wokół nich osoby, którym zależy, aby się rozstali. Chociaż Andrzej wygrał w sądzie z Kamilem (Marcin Bosak), w życiu prywatnym ten nadal ma ogromną słabość do Magdy i wciąż się koło niej kręci. Do tego nie odpuszcza też Anka, która śledzi każdy ruch Budzyńskich. Wynajęła w tym celu ich sprzątaczkę, aby czerpać informacje z życia małżeństwa na bieżąco. W 1523 odcinku "M jak miłość" wyzna Andrzejowi, że Magda nie jest z nim szczera.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Magda okłamie Andrzeja w sprawie dziecka Kamila! Weźmie ją na litość

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

W 1532 odcinku "M jak miłość" Anka pod pretekstem troski o przyjaciółkę, powie Andrzejowi, że Magda kłamie go w związku ze stanem swojego zdrowia. Oznajmi mu, że Magda źle się czuje, tylko o tym nie mówi. Mężczyzna będzie bardzo zaskoczony, a wręcz zdenerwowany. Pojedzie rozmówić się z żoną, dlaczego go oszukuje. Magda w 1532 odcinku "M jak miłość" uzna, że nic jej nie jest i tak też powie mężowi.

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga zabierze Piotrkowi dzieci! Ostrzeże Marysię, że nie odda ich nikomu - WIDEO

W 1532 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na to, że Anka troszczy się o Magdę, a sama Magda kłamie. Nie pomoże też fakt, że Magda niedługo potem pozna tajemnicę Kamila i również nic nie powie Andrzejowi. Czy jej bagatelizowanie zdrowia doprowadzi do wylądowania w szpitalu? Czy Magda będzie wreszcie szczera z mężem? Tego dowiemy się w 1532 odcinku "M jak miłość" i w kolejnych odcinkach serialu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany