M jak miłość, odcinek 1532: Magda okłamie Andrzeja w sprawie dziecka Kamila! Weźmie ją na litość

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1532: Magda okłamie Andrzeja w sprawie dziecka Kamila! Weźmie ją na litość

M jak miłość, odcinek 1532: Magda okłamie Andrzeja w sprawie dziecka Kamila! Weźmie ją na litość

2020-09-24 13:27

M jak miłość, odcinek 1532: Magda okłamie Andrzeja w sprawie dziecka Kamila! Weźmie ją na litość

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Magda w 1532 odcinku "M jak miłość" odkryje chyba największą tajemnicę Kamila. Przez przypadek usłyszy jego rozmowę w ogrodzie.

- Znalazłaś sobie faceta i nagle dziecko zaczęło przeszkadzać ci w życiu? Trzymałaś mnie z daleka od córki, widziałem ją ze dwa razy w życiu... A teraz chcesz mnie wpuścić w taki kanał? Nie ma mowy! - usłyszy Magda słowa Kamila krzyczane do słuchawki. Jak podaje "świat Seriali" Budzyńska szybko zrozumie, w 1532 odcinku "M jak miłość" co tu się właśnie dzieje!

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga zabierze Piotrkowi dzieci! Ostrzeże Marysię, że nie odda ich nikomu - WIDEO

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda nie odpuści. Zapyta się, dlaczego Kamil ukrywał, że jest ojcem. Ten wyjaśni, że tak naprawdę nie ma dziecka ze swoją byłą żoną, a z jej przyjaciółką... Właśnie to doprowadziło do rozwodu. Przyzna także, że matka jego dziecka nie pozwalała mu się widywać z córką, a teraz żąda od niego opieki. Mężczyzna wyzna Magdzie, że najprawdopodobniej nowy facet byłej partnerki nie chce opiekować się małym dzieckiem. Kamil w 1532 odcinku "M jak miłość" nie zdradzi więcej szczegółów. Poprosi Magdę o zachowanie tajemnicy.

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub Soni i Janka! Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości - ZDJĘCIA z planu

Magda w 1532 odcinku "M jak miłość" odkryje dotąd nieznaną stronę Kamila. W pewien sposób ujmie ją to, że ma dziecko, z którym nie widział się lata. Kiedy zacznie rozmawiać z Andrzejem, nie poruszy tajemnicy adoratora. Wspomni za to, że Kamil jest tak naprawdę zagubiony w swoich problemach. Budzyński będzie lekko zaskoczony taką informacją. W 1532 odcinku "M jak miłość" nie będzie jednak świadomy, że żona go okłamała i trzyma w sekrecie sprawy Kamila.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze