M jak miłość, odcinek 1531. Dramat Barbary! Psychopatka Ola zmusi Józefa Modrego do ślubu i zabije podczas ceremonii!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1531. Dramat Barbary! Psychopatka Ola zmusi Józefa Modrego do ślubu i zabije podczas ceremonii!

M jak miłość, odcinek 1531: Dramat Barbary! Psychopatka zmusi Józefa Modrego do ślubu i zabije podczas ceremonii!

W 1531 odcinku "M jak miłość" rozegra się wielki dramat! Psychopatyczna opiekunka Ola (Magdalena Rembacz), która omotała Modrego (Stefan Friedmann) na wieść o tym, że Józef przepisał cały swój majątek Barbarze (Teresa Lipowska) i parafii, namówi go na ślub! Otumaniony lekami staruszek nie będzie już odróżniał prawdy od kłamstwa i uwierzy, że śliczna morderczyni go kocha! Czy osamotniona w walce o przyjaciela Barbara zdąży w 1531 odcinku "M jak miłość" zapobiec morderstwu?

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1531 odcinku "M jak miłość" Ola przystąpi do ostatecznego zamachu na Józefa Modrego! Przebiegła psychopatka przekona otumanionego lekami staruszka, że go kocha i chce za niego wyjść za mąż! A Modry w to uwierzy... Czy podczas ceremonii psychopatka zabije świeżo poślubionego małżonka? 

Wcześniej, w 1528 odcinku "M jak miłość" psychopatka dowie się, że cały majątek na jaki ostrzy zęby ona i jej zleceniodawcy Modry przepisał Barbarze i miejscowej parafii. To popchnie ją do realizacji finałowej akcji - ślub. Czy psycholka planowała to od początku, czy to reakcja na wydarzenia jeszcze nie wiadomo, pewne jest natomiast, że Ola jest do swojej przestępczej pracy świetnie przeszkolona i oszuka absolutnie wszystkich! Poza Barbarą - ale czy ona sama zdo9ła zapobiec tragedii?

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Jak psychopatka opiekunka w 1531 odcinku "M jak miłość" namówi Józefa na ślub? Od dawna karmi go lekami i "tresuje" - biedny staruszek nie umie już normalnie rozmawiać, dla Barbary recytuje nauczone wcześniej teksty i nie odróżnia dobra od zła... Niestety Ola potrafi oszukać wszystkich: był u ni8ej ksiądz, była Kisielowa, a nawet policja w osobach Soni i Rafała. Wszyscy zapewniają, że Ola to wspaniała opiekunka, a Józef po prostu się w niej zakochał! Jak w takich warunkach Barbara zdoła uratować przyjaciela?

Twoi przyjaciele się o ciebie martwią, a tak wszystko byłoby prostsze. Oni też byliby spokojniejsi - będzie słodko przędła nić podstępu Ola do Józefa w 1531 odcinku "M jak miłość". - O czym ty mówisz? - O tym, żebyśmy wzięli ślub.

Czy w 1531 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tej tragicznej ceremonii, na której psycholka natychmiast zabije oblubieńca? Jedyny ratunek jest w rękach Barbary - czy zdoła samotnie zapobiec tragedii czy przeżyje wielki dramat? 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1528: Marek wróci do Grabiny?! Mateusz przekaże Lilce straszne wieści o ojcu! ! Marek ukryje przed rodziną jak jest z nim źle

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze