M jak miłość, odcinek 1537: Natalka po zdradzie Franka ostrzeże Bartka przed Ulą! Między nimi coś będzie?

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1537: Natalka po zdradzie Franka ostrzeże Bartka przed Ulą! Między nimi coś będzie?

M jak miłość, odcinek 1537: Natalka po zdradzie Franka ostrzeże Bartka przed Ulą! Między nimi coś będzie? ZWIASTUN

2020-10-27 8:27

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) po zdradzie męża nie będzie mogła pogodzić się rozpadem swojego małżeństwa. Franek (Piotr Nerlewski), z którym miała nadzieję być do końca życia, zostawił ją dla innej kobiety jeszcze w Australii. Okazało się, że jest nią nie kto inny, a Justyna (Olga Kalicka), jego miłość sprzed lat. W trudnym okresie zaczął wspierać ją Bartek (Arkadiusz Smoleński), z którym się zżyli. W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka odwiedzi go w warsztacie i zacznie nastawiać przeciwko Uli (Iga Krefft). Czy Natalka będzie chciała odbić siostrze Bartka? Co ją połączy ze szwagrem? Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1537 - wtorek, 27.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka nie będzie mogła pogodzić się z myślą, że jej małżeństwo się rozpada. Odkąd przyleciała z Australii, nie przestała rozpamiętywać swojego nieudanego związku. W całej sytuacji wspiera ją Bartek, który sam żyje w związku na odległość z Ulą. U nich w relacji, też nie wszystko jest w porządku. W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka uda się do warsztatu chłopaka, aby kolejny raz szukać u niego pocieszenia w rozmowie. Tym razem posunie się jednak o krok dalej i zacznie plotkować o siostrze. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1537: Kinga wróci do Piotrka z dziećmi. Marysia będzie podejrzewała najgorsze!

M jak miłość, odcinek 1537 ZWIASTUN: Barbara uratuje Józefa Modrego, zaręczy Soni i Janka, Natalka zostanie sama

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka przyniesie dla Mateusza (Krystian Domagała) i Bartka poczęstunek. Postara się być dla nich bardzo miła, ale tak naprawdę to na rozmowie z Bartkiem będzie jej zależało. Kiedy zostanie z nim sam na sam, zacznie rozmowę o Uli.

- Postanowiliście kiedy wraca? - Zapyta wprost.

- Na razie się nie zanosi. Tam szybciej zarobi na kredyt, który zaciągnęli Andrzejek i Marzenka, żeby spłacić ten cholerny podatek. 

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka poczuje się zmieszana w towarzystwie partnera siostry. Będzie miała już wychodzić, ale jednak zdecyduje się mu coś wyznać. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1537: Franek wróci do Natalki przed rozwodem? Nie będzie chciała go więcej widzieć! - WIDEO

W 1537 odcinku "M jak miłość" Natalka odważy się wyznać coś Bartkowi. 

- Słuchaj, to może głupio zabrzmieć, ja wiem. Jestem przewrażliwiona, bo moje małżeństwo się sypie, ale wydaje mi się, że jak ludzie są daleko, to dzieją się różne rzeczy i żadne pieniądze nie są tego warte. - Powie płaczliwym tonem Natalka i szybko opuści warsztat. 

W 1537 odcinku "M jak miłość" Bartek będzie zdezorientowany. Natalka zabrzmi bardzo dwuznacznie, zupełnie tak, jakby oskarżała siostrę o zdradę...

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze