M jak miłość, odcinek 1535: Ania zbuntuje się przeciwko matce! Łukasz pomoże jej okłamywać Martę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Ania zbuntuje się przeciwko matce! Łukasz pomoże jej okłamywać Martę

M jak miłość, odcinek 1535: Ania zbuntuje się przeciwko matce! Łukasz pomoże jej okłamywać Martę

W 1535 odcinku "M jak miłość" śliczna Ania (Gabriela Świerczyńska) postawi się swojej matce! Marta (Dominika Ostałowska) jako ostatnia dowie się o planach na przyszłość nastolatki! Coraz bardziej świadoma swojej urody Ania nie będzie już słuchać ostrzeżeń Marty i zrobi wszystko tak, jak jej się podoba. A starszy brat Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie jej w tym pomagał... Czy młodzi ludzie nie napytają sobie biedy w 1535 odcinku "M jak miłość" angażując w niejasne interesy bez wiedzy Marty?

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Zanim w 1535 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się okłamać mamę i samodzielnie wypuścić się na ocean show-biznesu, dwa odcinku wcześniej zaczepi ją nieznajomy mężczyzna. Będzie niezwykle oczarowany urodą pięknej Ani i w pubie od razu przejdzie do rzeczy.    

- Reprezentuję agencję modelek... Chwileczkę... Oto moja wizytówka - wyjaśni Oskar Janiszewski. - Zauważyłem Cię już w parku i - jeśli się zgodzisz - chciałbym zaprosić cię do nas na zdjęcia próbne - powie nieznajomy. Ania będzie tą propozycją mocno onieśmielona, ale i oszołomiona i ostatecznie zgodzi się!

M jak miłość. Ojciec zgwałconej Lilki będzie napastował własną córkę na ulicy - WIDEO

Ania podzieli się radosną informacją z Martą, ale ona  stanowczo nie zgodzi się, aby Ania zaczęła robić karierę w modelingu! I nawet Łukasz nic nie wskóra, kiedy wstawi się u matki za siostrą, argumentując jej jej wyjątkowa uroda w to wielka życiowa szansa.

I tak dojdzie do momentu w 1535 odcinku "M jak miłość", w którym Ania samodzielnie zdecyduje się wziąć udział w sesji zdjęciowej i podpisać umowę z agencją modelingową. Ale niepełnoletnia dziewczyna będzie musiała mieć obok siebie kogoś dorosłego. Czy Łukasz podpisze zgodę na udział Ani w zdjęciach? Jeżeli tak, młodzi mogą napytać sobie wielkiej biedy... I zapewne mama prawnik będzie ich z tego wyciągać! 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze