M jak miłość, odcinek 1533: Ania oczaruje urodą starszego faceta! To dobije Basię

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1533: Ania oczaruje urodą starszego faceta! To dobije Basię

M jak miłość, odcinek 1533: Ania oczaruje urodą starszego faceta! To dobije Basię

2020-10-05 11:22

W 1533 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) stanie przed szansą zrobienia wielkiej kariery jako modelka. 15-letnia córka Marty Wojciechowskiej (Dominika Ostałowska) zwróci na siebie uwagę pewnego starszego faceta, Oskara Janiszewskiego (Kamil Przystał). Los sprawi, że to będzie łowca talentów z agencji modelek, który złoży Ani pewną propozycję. Uroda nastolatki, jej piękna figura i czar jaki wokół siebie roztacza w 1533 odcinku "M jak miłość" będzie nie do zniesienia dla Basi (Gabriela Raczyńska). Kuzynka Ani znów poczuje się gorsza i wpadnie w kompleksy.

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ania z "M jak miłość" to jedna z najpiękniejszych bohaterek serialu! Ale nie zawsze tak było, bo kiedyś Ania miała rude włosy, piegi i okulary. Metamorfoza Ani w "M jak miłość" to zasługa zmiany aktorek. 15-letnia Gabriela Świerczyńska rok temu zastąpiła Weronikę Wachowską w roli Ani. I dzięki temu córka Maty zyskała inną twarz i stała się zupełnie inną osobą - śliczną dziewczyną, przed którą w 1533 odcinku "M jak miłość" otworzą się drzwi do kariery modelki.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1533: Paweł w łóżku Kingi! 6-letni Misiek zobaczy ich i wyda przed Piotrkiem

Spotkanie Ani z przyjaciółmi - Basią, Jaśkiem (Stanisław Dusza) i chłopakiem Damianem (Oliver Proctor) w 1533 odcinku "M jak miłość" w gruzińskiej restauracji Otara (David Gamtsemlidze) odmieni życie 15-latki. Bo zjawiskowa uroda Ani przyciągnie uwagę pewnego mężczyzny. Najpierw zacznie się jej bacznie przyglądać, czym wzbudzi pewne podejrzenia grupy nastolatków. Aż wreszcie podejdzie do stolika i przedstawi się jako Oskar Janiszewski, łowca talentów z agencji modelek. Od razu zaprosi Anię na sesję zdjęciową, obiecując, że z taką twarzą i karierą może zrobić wielką karierę.

M jak miłość. Metamorfoza Izy. Po latach zmieni wreszcie fryzurę - WIDEO

To propozycja dla Ani w 1533 odcinku "M jak miłość" dobije Basię, która od zawsze miała kompleksy przy jej zdaniem ładniejszej kuzynce. W końcu Ania ukradła jej ukochanego Damiana, a to zniszczyło ich przyjaźń na wiele miesięcy. Teraz niepewna siebie Basia podziwiając urodę kuzynki znów się załamie się. Poczuje, że jest gorsza i brzydsza.

Sprawdź też: Nowa Basia w M jak miłość. Marysia i Artur będą mieli inną córkę! To już trzecia zmiana Basi

Na szczęście w 1533 odcinku "M jak miłość" z pomocą przyjdzie jej Kinga (Katarzyna Cichopek) która podpowie przybranej córce Pawła (Rafał Mroczek) jak może zmienić swój wizerunek i podkreślić piękno. Bo ciotka Basi zapewni ja, że niczym nie ustępuje Ani, że nie ma powodów, żeby przy niej czuć się gorzej.

Wkrótce potem w "M jak miłość" Ania postanowi podpisać kontrakt z agencją modelek. Nie powie jednak o tym swojej matce Marcie... W swoje kłamstwa w 1535 odcinku "M jak miłość" wciągnie brata Łukasza (Jakub Józefowicz).

M jak miłość odc. 1533. Jasiek (Stanisław Dusza), Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1533. Jasiek (Stanisław Dusza), Ania (Gabriela Świerczyńska)
M jak miłość, odc. 1488: Basia (Gabriela Raczyńska), Damian (Oliver Proctor), Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze