M jak miłość odc. 1425. Marta (Dominika Ostałowska), Ania (Gabriela Świerczyńska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1425. Marta (Dominika Ostałowska), Ania (Gabriela Świerczyńska)

Nowa Ania w M jak miłość. Kim jest śliczna Gabriela Świerczyńska, która gra córkę Marty?

2019-03-04 15:09

Gabriela Świerczyńska nową Anią w "M jak miłość"! 14-letnia aktorka i modelką, którą widzowie na pewno pamiętają jako Tosię z "Na dobre i na złe", od 1425 odcinka "M jak miłość" zastąpi w roli Ani poprzednią aktorkę - Weronikę Wachowską. Kim jest Gabriela Świerczyńska? W jakich serialach jeszcze grała śliczna nastolatka, która ma szansę stać się jedną z najjaśniejszych gwiazd "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1425 - poniedziałek, 4.03.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Gabriela Świerczyńska zamiast Weroniki Wachowskiej w "M jak miłość" w roli Ani Wojciechowskiej, córki Marty (Dominika Ostałowska) i siostry Łukasza (Jakub Józefowicz). Kim jest Gabrysia Świerczyńska? Poznajcie bliżej nową Anię!

Dla 14-latki udział w "M jak miłość" nie jest debiutem przed kamerami. Po raz pierwszy pojawiła się na planie telenoweli "Plebania" gdy miała zaledwie 5 lat. Wystąpiła gościnnie w roli Brygidy. Większa rola przyszła w 2011 roku. Przez cztery lata grała Tosię Soszyńskę, córkę Magdy (Anna Dereszowska) i Piotra Gawryły (Marek Bukowski) w "Na dobre i na złe". Ostatni raz w Leśnej Górze pojawiła się jednak w 2015 roku. Jej wątek został wygaszony gdy Piotr wyjechał do Izraela.

Na jakiś czas Gabriela Świerczyńska zniknęła z seriali, ale cały czas rozwijała się jako modelka, biorąc udział w kolejnych kampaniach reklamowych. Rok temu dołączyła do obsady serialu "Korona królów" gdzie przez kilkanaście odcinków grała Elżbietkę, córkę Anny (Marta Bryła) i Kazimierza (Mateusz Król).

Patrząc na zdjęcia serialowej Ania z "M jak miłość" na Instagramie nie trudno dojść do wniosku, że 14-latka świetnie się czuje jako modelka. Piękna, naturalna Gabrysia Świerczyńska będzie wyjątkową ozdobą "M jak miłość".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze