M jak miłość, odcinek 1533: Piotrek wpadnie w szał rozmowie z synem! Wyżyje się na dziecku?

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1533: Piotrek wpadnie w szał rozmowie z synem! Wyżyje się na dziecku?

M jak miłość, odcinek 1533: Piotrek wpadnie w szał w rozmowie z synem! Wyżyje się na dziecku?

W 1533 odcinku "M jak miłość" do Piotrka (Marcin Mroczek) dotrze, co tak naprawdę dzieje się w jego domu! Zduński wreszcie znajdzie czas, żeby spróbować się czegoś dowiedzieć, ale wieści od Miśka (Olek Bożyk) go porażą! Kinga (Katarzyna Cichopek) wielokrotnie próbowała porozmawiać z mężem i opowiedzieć mu, co się dzieje u jego rodziny na Deszczowej... Ale on nie słuchał, zajęty seksowną Kamilą (Anna Gorajska). W 1533 odcinku "M jak miłość" kiedy pozna prawdę dostanie ataku szału! Czy wyżyje się na dziecku?

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" Piotrek wpadnie w furię, kiedy dowie się, co się dzieje u niego w domu. Kiedy po strasznym dniu Kingi zmęczony Paweł zaśnie w domu na Deszczowej w małżeńskim łóżku Zduńskich, jego telefon odbierze Misiek...

Piotrek będzie już podenerwowany na wstępie tej rozmowy w 1533 odcinku "M jak miłość", bo od dłuższego czasu jego telefonów nie będzie odbierała, ani Kinga, ani Paweł. Kiedy w końcu usłyszy Miśka, prawda go porazi!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1533: Metamorfoza Basi. Tak Kinga odmieni córkę Pawła - ZDJĘCIA

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

- Halo, tata? 

- Misiek? Cześć, synku.  Co się tam u was dzieje? Nie mogę dodzwonić się do mamy 

- A bo u nas dziś było straszne zamieszanie... Spoko, wujek już wszystko załatwił! Wysłałem mu S.O.S i zaraz przyjechał do szpitala!

- Po co do szpitala?

- Jak Zuzce mieli przyszyć rękę. A potem jeszcze raz, żeby nas uratować od śmierci głodowej, jak obiad się sfajkował na węgiel... 

- Nie żartuj sobie tak! - Piotrkowi puszczą nerwy w tym momencie 1533 odcinka "M jak miłość".  - Rozumiem, że wujek już poszedł i po prostu zapomniał komórki? - doda już spokojniejszym tonem. Ale zaraz Zduński zdenerwuje się jeszcze bardziej!

- Nie... Śpi u was w sypialni! Tato, a czy jedna żona może mieć dwóch mężów? - zapyta w końcu najmłodszy Zduński, chcąc usłyszeć od taty wyjaśnienie co tak naprawdę dzieje się w jego rodzinie. 

Jak Piotrek zachowa się wobec syna w 1533 odcinku "M jak miłość"? Bo, że jest niewiernym mężem już nie możemy mieć wątpliwości - ale jakim okaże się ojcem?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze