M jak miłość, odcinek 1533: Chora Barbara nie zniesie rozstania Natalki i Franka. Straci też wnuka!

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1533: Chora Barbara nie zniesie rozstania Natalki i Franka. Straci też wnuka!

M jak miłość, odcinek 1533: Chora Barbara nie zniesie rozstania Natalki i Franka. Straci też wnuka!

W 1533 odcinku "M jak miłość: coraz bardziej cierpiąca na serce i nadciśnienie Barbara (Teresa Lipowska) dostanie kolejny cios od losu! Wygląda na to, że nestorka rodu Mostowiaków więcej już nie uniesie - informacja o rozstaniu Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) po prostu ją dobije. A na domiar złego dotrą do niej też ciężkie do zniesienia wiadomości na temat jej ukochanego wnuka... Czy stan zdrowia Barbary gwałtownie pogorszy się w 1533 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1533 "M jak miłość" zacznie się od rozmowy Barbary z Marysią. Nestorka rodu będzie utyskiwała na dramatyczną sytuację w małżeństwie Natalki i Franka, a Marysia będzie próbowała dodać mamie otuchy.

Skuteczne pocieszenie wydaje się szczególnie istotne po epizodzie zażywania leków przez załamaną Barbarę w 1532 odcinku "M jak miłość".  Ale koszmarne rozstanie Natalki z Frankiem i strata córeczki Hani ((Maja Marczak) nie podniosą pani Mostowiak na duchu...

- Mnie się wydaje, ze zmarniała... - Barbara będzie przekonywała Marysię o stanie Natalki w 1533 odcinku "M jak miłość". 

- Mamo, wszyscy martwimy się o Natalkę, ale to mądra dziewczyna i na pewno sobie poradzi - Marysia będzie trzymać fason w odpowiedzi 

- Dałby Bóg...Popatrz córciu, wydawało się, że to takie szczęśliwe małżeństwo... Nie mogę w to uwierzyć...

M jak miłość, odcinek 1533 ZWIASTUN. Franka powie Marysi, że Paweł kocha Kingę. Mateusz i Lilka rozstaną się - ZWIASTUN

Marysia w 1533 odcinku "M jak miłość" spróbuje szybko z zmienić temat na weselszy i pokaże Barbarze wieści od Wojtka.

- Uśmiechnięty, szczęśliwy, dwa tygodnie wcześniej opuścił szkołę i pojechał z dziadkiem do Francji - Marysia pokaże Barbarze zdjęcie na telefonie. I po raz kolejny złamie serce matki!  

Bo choć Barbara będzie cieszyć się szczęściem swojego wnuka w 1535 odcinku "M jak miłośc", zobaczymy wyraźnie na jej twarzy smutek. Wyjazd Wojtka (Feliks Matecki) do Francji oznacza, że głowa rodu Mostowiaków traci kolejnego wnuka... Schorowana babcia z coraz większym trudem będzie przyjmować kolejne wiadomości, zwłaszcza, że żadna z nich nie będzie dla niej radosna. Czy schorowane i obciążone nowymi zdarzeniami serce Barbary wytrzyma ostateczną walkę z psychopatyczną opiekunką (Magdalena Rembacz) jej przyjaciela, Józefa Modrego (Stefan Friedmann)?  

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze