M jak miłość, odcinek 1532: Małżeństwo Uli i Bartka rozpadnie się, więc zniszczy związek Janka i Soni

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Małżeństwo Uli i Bartka rozpadnie się, więc zniszczy związek Janka i Soni

M jak miłość, odcinek 1532: Małżeństwo Uli i Bartka rozpadnie się, więc zniszczy związek Janka i Soni

W 1532 odcinku "M jak miłość" zobaczymy koniec małżeństwa Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arek Smoleński)! Co gorsze rozpad tego burzliwego związku będzie miał wpływ na inny - Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) również mogą nie przetrwać w szczęściu, kiedy Ula znów będzie wolna... Sonia chyba nigdy nie uwierzy, że Janek zapomniał o swojej wielkiej miłości i jest cały jej. Czy w 1532 odcinku "M jak miłość" Ula zrobi coś dla obu par nieodwracalnego?

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość"o takim zwrocie miłosnej akcji będzie przekonana śliczna policjantka, która na wieść o powrocie Bartka bez Uli do Grabiny, wpadnie w panikę. Ona pierwsza wyczuje, że małżeństwo Uli i Bartka jest już skończone!

Przypomnijmy, że Sonia w "M jak miłość" przez bardzo długi czas była szaleńczo w Janku zakochana, ale on jej nie zauważał. Całym światem obecnego komendanta policji była Ula. W końcu wyglądało na to, że Janek wyleczył się z Uli, a cierpliwość Soni została wynagrodzona. Czy w 1532 odcinku serialu to wszystko pryśnie jak bańka mydlana?

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Poważny sygnałem w 1532 odcinku "M jak miłość" rozpadu małżeństwa Uli i Bartka będzie jego powrót z Australii z Natalką u boku zamiast żony. Ale to, że Jankowi chodzi po głowie dawna miłość Sonia wywnioskuje z innego ważnego objawu: Janek straci wszelką ochotę na seks!

 - I jak tu można wierzyć w miłość? - powie Sonia po przyjeździe Bartka z Natalką.

- Kiedy ty mi w końcu zaufasz? - zapyta Janek Sonię.

Bartek w 1532 odcinku "M jak miłość" będzie mierzył się z poważną decyzją, czy przyjąć ofertę organów ścigania i pod ich ochroną zeznawać przeciwko dawnym kumplom z mafii. Jeżeli odmówi, pójdzie siedzieć, co przyspieszy koniec jego małżeństwa z Ulą... Co na to wszystko Ula? W końcu jej wahnięcia emocjonalne narobiły już mnóstwo zamieszania w "M jak miłość"...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany