M jak miłość, odcinek 1532: Lilka po wyprowadzce z Grabiny będzie kontrolować Mateusza

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1532: Lilka po wyprowadzce z Grabiny będzie kontrolować Mateusza

M jak miłość, odcinek 1532: Lilka po wyprowadzce z Grabiny będzie kontrolować Mateusza

2020-10-12 13:00

W 1532 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) zacznie obawiać się, że kiedy wyprowadzi się do Warszawy, Mateusz (Krystian Domagała), nie będzie jej wierny. Odkąd chłopak dostał pracę u Bartka (Arkadiusz Smoleński), jest podekscytowany nowym zajęciem. Lilka postanowi to wykorzystać i uda się na rozmowę do warsztatu. W 1532 odcinku "M jak miłość" za plecami chłopaka, poprosi Bartka o kontrolę nad nim, Dziewczyna przyzna, że chce być pewna, że Mateusz nie narobi głupot pod jej nieobecność. Jak zareaguje Bartek na słowa Lilki i chęć kontroli nad wszystkim?

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie szykować się do wyjazdu do Warszawy. Razem z koleżankami planują znaleźć tam pracę i mieszkanie. To oznacza rozłąkę z Mateuszem, który podjął pracę w warsztacie u Bartka. Ma mu pomagać w naprawach samochodów i organizacji zajęć. Lilka w 1532 odcinku "M jak miłość" coraz bardziej będzie się denerwować, że ona wyjeżdża, a Mateusz zostanie w Grabinie sam. Dlatego wybierze się do niego do pracy i postanowi porozmawiać z Bartkiem o całej sytuacji.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Franek po zdradzie zerwie kontakt z Natalką. Ostatnia rozmowa z córką Hanią

M jak miłość. Ojciec zgwałconej Lilki będzie napastował własną córkę na ulicy - WIDEO

W 1532 odcinku "M jak miłość" Lilka poprosi Bartka o zwracanie uwagi na Mateusza, kiedy ona wyjedzie. Oczywiście zrobi to za jego plecami.

- Miej na niego oko, w szczególności jak wyjadę z Grabiny... - Zacznie zdesperowana dziewczyna.

- Zrozumiałem. Zero imprez, zero kobiet. Tak go przeczołgam, że wieczorami nie będzie miał siły na nic. - Obieca Bartek.

- I bardzo dobrze! - Ucieszy się zazdrosna Lilka w 1532 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Magda pogodzi się ze śmiercią! Zostanie jej mało czasu, bo serce słabnie - ZWIASTUN

W 1532 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie bardzo zadowolona, ze Bartek stanie po jej stronie. Uzna, że może mniej martwić się wyprowadzką do Warszawy. Niczego nieświadomy Mateusz natomiast, będzie cieszył się z podjętej pracy. Czy faktycznie Bartek zrobi wszystko, aby chłopak nie miał chwili wytchnienia? Jak zazdrość i zaborczość Lilki wpłynie na ich relację? Dowiemy się z 1532 odcinku "M jak miłość" i kolejnych.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze