M jak miłość, odcinek 1532: Magda pogodzi się ze śmiercią! Zostanie jej mało czasu, bo serce słabnie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Magda pogodzi się ze śmiercią! Zostanie jej mało czasu, bo serce słabnie

M jak miłość, odcinek 1532: Magda pogodzi się ze śmiercią! Zostanie jej mało czasu, bo serce słabnie - ZWIASTUN

2020-10-09 20:32

W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) będzie musiała przyzwyczaić się do poczucia, że jej życie jest zagrożone. Kobieta od lat boryka się z problemami z sercem. Organ niejednokrotnie odmówił jej posłuszeństwa. Niestety Budzyńska dostanie wyniki badań, które potwierdzą najgorsze. Z jej zdrowiem będzie bardzo źle. Serce zacznie słabnąć, a z nią będzie coraz gorzej. W 1532 odcinku "M jak miłość" okłamie nawet Andrzeja (Krystian Wieczorek), że wszystko jest w porządku. Zostanie z chorobą całkiem sama... Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda będzie świadoma, że znów musi zmierzyć się z problemami zdrowotnymi. Odbierze wyniki badań, które okażą się być niekorzystne. Usiądzie w sypialni i w spokoju będzie chciała przejrzeć dokumenty. Zacznie przyglądać się wynikom, a jej mina z sekundy na sekundę będzie rzednąć. W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda dowie się, że musi znów przygotować się na najgorsze. Z jej sercem nie będzie dobrze. Do tego wszystkiego, najprawdopodobniej zostanie sama z problemem i to na własne życzenie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Kamil ma dziecko, które porzucił! Jeden telefon zmieni życie Magdy - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1532 WIDEO. Kamil ma dziecko, które porzucił! Jeden telefon zmieni życie Magdy

W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda będzie z niepokojem przeglądać dokumenty, aż w końcu nakryje ją Andrzej. Mąż spróbuje się dowiedzieć co ją trapi. Budzyńska natychmiast schowa wyniki badań i zasłoni je książką. Nie będzie chciała dopuścić, żeby Andrzej je zobaczył. Skłamie, że pilnie się uczy i dlatego jest taka skupiona. W 1532 odcinku "M jak miłość" Andrzej nabierze się na lichą sztuczkę. Przez to Magda pozostanie sama ze złymi informacjami.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Barbara przekona Natalkę, żeby po zdradzie zostawiła Franka i zabrała mu córkę Hanię

W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda zrozumie, że kiepskie wyniki mogą oznaczać dla niej koszmarne problemy. Pomimo kłamstwa, Andrzej i tak dowie się o złych rokowaniach. W całą sprawę wtrąci się Anka (Weronika Rosati), która doniesie Budzyńskiemu o sytuacji Magdy. Ten się wścieknie, że żona znów go okłamała. W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda może mieć nie tylko problemy zdrowotne, ale też małżeńskie.

Najnowsze