M jak miłość, odcinek 1532: Kamil ma dziecko, które porzucił! Jeden telefon zmieni życie Magdy

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1532: Kamil ma dziecko, które porzucił! Jeden telefon zmieni życie Magdy

M jak miłość, odcinek 1532: Kamil ma dziecko, które porzucił! Jeden telefon zmieni życie Magdy - WIDEO

2020-10-02 8:34

W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) pozna prawdę o przeszłości Kamila (Marcin Bosak). Były kochanek nie będzie się poddawał w próbach flirtu i uwiedzenia jej. Budzyńska także zawsze miała do niego słabość. Wydaje jej się jednak zbyt nachalny, poza tym ma przecież Andrzeja (Krystian Wieczorek). Jednak w 1532 odcinku "M jak miłość" pozna Gryca od zupełnie innej strony. Usłyszy jego rozmowę z tajemniczą kobietą. Wyjdzie na jaw, że latami ukrywał przed nią dziecko! Jak to wpłynie na ich relacje i czy małżeństwo Budzyńskich przetrwa? Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej dalej nie zaufają Kamilowi. Wiedzą do czego z Anką (Weronika Rosati) są zdolni. Chociaż Gryc będzie się starał przeprosić za swoje zachowanie podczas przyjęcia u Kingi (Katarzyna Cichopek), niesmak pozostanie. Poza tym Andrzej będzie wiedział, że Gryc ma ogromną słabość do jego żony i tak łatwo nie odpuści. Magda chociaż nieufna, zawsze miała słabość do Kamila. W 1532 odcinku "M jak miłość" Budzyńska będzie miała okazję poznać adoratora z zupełnie innej strony. Jeden telefon odmieni jej spojrzenie na niego.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Barbara przekona Natalkę, żeby po zdradzie zostawiła Franka i zabrała mu córkę Hanię

M jak miłość, odcinek 1532 WIDEO. Kamil ma dziecko, które porzucił! Jeden telefon zmieni życie Magdy

W 1532 odcinku "M jak miłość" Magda będzie przechadzać się ogrodem. To właśnie wtedy usłyszy rozmowę Kamila z tajemniczą kobietą.

- Znalazłaś sobie faceta i nagle dziecko zaczęło przeszkadzać ci w życiu? Trzymałaś mnie z daleka od córki, widziałem ją ze dwa razy w życiu... A teraz chcesz mnie wpuścić w taki kanał? Nie ma mowy! - usłyszy Magda słowa Kamila krzyczane do słuchawki.

Magda zapyta się wprost dlaczego nie powiedział, że ma dziecko z byłą żoną.

- Z byłą żoną - nie mam... Z jej przyjaciółką... owszem. Mam pięcioletnią córkę - wyzna Magdzie Kamil i doda, że właśnie z tego powodu jego była żona wystąpiła o rozwód. - wyzna Gryc w 1532 odcinku "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Koniec Natalki i Franka. Zobaczy męża z kochanką Justyną

Magda będzie skołowana, ale doceni szczerość. Obieca Kamilowi, że nic nikomu nie powie.

- Wydaje się, że wróg, który jest znajomym, oswojonym wrogiem, to już jest nasz wróg, już go dobrze znamy. Tymczasem okazuje się, że są historie, o których nie wiemy... - komentuje sytuację Anna Mucha (grająca Magdę) w kulisach "M jak miłość".

- Jak najbardziej jest to trzęsienie ziemi... Kamil jest spanikowany, on kompletnie nie wie jak się zabrać za to. - dodaje Marcin Bosak o swoim bohaterze.

Co jeszcze wydarzy się w 1532 odcinku "M jak miłość" i czy odkrycie Magdy pchnie ją w ramiona Gryca? Dowiemy się już wkrótce.

Najnowsze