M jak miłość, odcinek 1530: Strach Andrzeja przed Anką. Nie przewidzi co knuje, a Magda się nad nią zlituje - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1530: Strach Andrzeja przed Anką. Nie przewidzi co knuje, a Magda się nad nią zlituje - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1530: Strach Andrzeja przed Anką. Nie przewidzi co knuje, a Magda się nad nią zlituje - WIDEO

2020-09-30 15:53

W 1530 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) poczuje realny strach przed Anką (Weronika Rosati). jednak pomimo silnego wewnętrznego ostrzeżenia, Budzyński nie zdoła przewidzieć do czego zdolna jest manipulantka. Co gorsze, Magda (Anna Mucha) będzie jej bronić, bo się jej po raz kolny zrobi żal "przyjaciółki"! Czy obawy Andrzeja się potwierdzą i Anka w 1530 odcinku "M jak miłość" zrobi coś nieodwracalnego?

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek 5.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

W 1530 odcinku "M jak miłość" Andrzej wzmoże swoją czujność wobec Anki. Szybko okaże się, że ma rację, ale niestety prawnik nie przewidzi do czego zdolna jest manipulantka. 

- Po tym co Andrzej przeszedł na pewno jest bardzo ostrożny, jeśli chodzi o tę relację. Andrzej boi się Anki! - zdradza w "Kulisach M jak miłość" Wieczorek. - Ona nie odpuści, a przyjaźń tej całej paczki daje jej alibi - dodaje gwiazdor. I jak się okaże w 1530 odcinku serialu, Budzyński będzie miał absolutną rację!

M jak miłość, odcinek 1530: Strach Andrzeja przed Anką. Nie przewidzi co knuje, a Magda się nad nią zlituje - WIDEO

Anka w 1530 odcinku "M jak miłość" posunie się do kolejnych szwindli, przekupstw i oszustw, aby tylko usidlić prawnika, na którego punkcie ma obsesję. Co gorsze, może w rzeczywisty sposób wpłynąć na zdrowie jego żony (Anna Mucha)!

Najpierw Anka naciągnie Andrzeja w 1530 odcinku "M jak miłość" pod hasłem "porady prawnej". Jej głównym problemem będzie "impreza", na która zwołała gości w nowo wynajętym, domu, ale jego właściciel umowę najmu wypowie. Magda zlituje się nad Anką i załatwi jej organizację "parapetówki" w siedlisku. Andrzej będzie miał zresztą o to do żony pretensje - znów słusznie, bo tam tam właśnie Anka przypuści swój ostry atak na Budzyńskich!

Anka, dzięki sprzątaczce Budzyńskich wykradnie badania Magdy, a następnie wszystko podkoloruje i opowie Andrzejowi. I w końcu uda jej się wsadzić klin w 1530 odcinku "M jak miłość" w to bardzo udane małżeństwo! A Kamil (Marcin Bosak) tylko będzie na to czekał....

- Nie potrafi przyjąć słowa "nie", nie potrafi przyjąć odmowy, więc walczy o swoje - skomentuje działania swojej bohaterki Rosati w "Kulisach M jak miłość".

Najnowsze