M jak miłość, odcinek 1533: Mateusz nieudacznikiem w oczach Lilki. Ala doradzi jej rozstanie z mężem

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1533: Mateusz nieudacznikiem w oczach Lilki. Ala doradzi jej rozstanie z mężem

M jak miłość, odcinek 1533: Mateusz nieudacznikiem w oczach Lilki. Ala doradzi jej rozstanie z mężem - ZWIASTUN

2020-10-13 20:14

W 1533 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Mateusz (Krystian Domagała) i Lilka (Monika Mielnicka) mają zupełnie różne wizje przyszłości. Dziewczyna będzie planować wyjazd do Warszawy. Chce iść na studia i znaleźć tam pracę. Mateusz natomiast zdecyduje się zostać w Grabinie. Nie będzie myślał o kontynuowaniu edukacji, przez co prawdopodobnie długo nie dostanie dobrze płatnej pracy. Lilka w 1533 odcinku "M jak miłość" zacznie zauważać, że ich ambicje i plany się mijają. Także Ala (Alicja Ostolska) będzie namawiać ją do rozstania. Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1533 - wtorek, 13.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1533 odcinku "M jak miłość" Lilka, Ala i Ewka (Jowita Chwałek) zaczną planować wyjazd do Warszawy. Dziewczyny chcą znaleźć pracę i mieszkanie, co może nie być takie proste. Mateusz obieca im, że zawiezie je na rozmowy kwalifikacyjne oraz by mogły rozejrzeć się po mieście. Niestety szybko się okaże, że nie może tego zrobić, bo dostał nagły telefon o pomoc w pracy. W 1533 odcinku "M jak miłość" Lilka i jej koleżanki bardzo się na niego zdenerwują.

- Mati miał jechać tylko jako obserwator i co? Dlaczego mamy przez niego... - zacznie Ala z pretensjami, ale Ewka ją powstrzyma.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1537: Barbara zobaczy seks opiekunki Józefa Modrego z podejrzanym facetem - WIDEO

M jak miłość. Ojciec zgwałconej Lilki będzie napastował własną córkę na ulicy - WIDEO

W 1533 odcinku "M jak miłość" Ala podsunie Lilce myśl, że może nie nadają się na parę.

- Niedługo będziesz śmigać po stolicy, czytać Freuda, a Mati co? Będzie na zadupiu grzebał w cudzych samochodach. - Powie z ironią Ala.

Według dziewczyny Mateusz nie jest odpowiednim partnerem dla Lilki. Jest za mało ambitny, nie to co dziewczyna. Jej słowa wywołają dyskusję, a w obronie chłopaka w 1533 odcinku "M jak miłość" stanie Ewka.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1536: Kinga po zdradzie Piotrka zabierze mu dzieci! Marysia i Barbara staną po stronie Zduńskiego

W 1533 odcinku "M jak miłość" słowa Ali mocno zdenerwują Ewkę.

- Zaraz ci przywalę jak nie przestaniesz, zejdź z Matiego. - Powie dosadnie dziewczyna.

Lilka poczuje się głupio, więc spróbuje odwrócić temat.

- Ej dobra, idę po laptopa i przejrzymy oferty, może pojawiła się jakaś nowa, fajna praca. - Powie speszona Lilka.

Czy słowa wypowiedziane przez Alę w 1533 odcinku "M jak miłość" się sprawdzą? Mateusz i Lilka faktycznie się rozstaną? Dowiemy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze