M jak miłość, odcinek 1532: Janek zawsze będzie kochał tylko Ulę! Sonia odkryje prawdę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1532: Janek zawsze będzie kochał tylko Ulę! Sonia odkryje prawdę

M jak miłość, odcinek 1532: Janek zawsze będzie kochał tylko Ulę! Sonia odkryje prawdę

W 1532 odcinku "M jak miłość" rozegra się wielki dramat Soni (Barbara Wypych) - jednak straci Janka (Tomas Kollarik)! Najczarniejszy sen ślicznej policjantki stanie się prawdą, jedyną miłością życia jej ukochanego na zawsze pozostanie Ula (Iga Krefft)! Sonia odkryje tajemnicę męża w 1532 odcinku "M jak miłość", dzięki coraz lepszym umiejętnościom detektywistycznym i... kobiecej intuicji. Czego dokładnie dowie się policjantka?

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Sonia w 1532 odcinku "M jak miłość" na wieść o powrocie do Grabiny Bartka bez małżonki wpadnie w panikę! I to taką prawdziwą - nie będą to jakieś małe smutki i podejrzenia, tylko pewność - Ula rozstaje się z Bartkiem, więc Janek natychmiast do niej poleci!

Pierwszym, za to bardzo ważnym objawem w 1532 odcinku "M jak miłość" spadku zainteresowania Janka Sonią, będzie jego brak chęci na seks. Co wieczór nowy komendant będzie wymawiał się zmęczeniem i "bolącą głową"!

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Iza przejdzie metamorfozę! Po latach zmieni wreszcie fryzurę. Pojawi się też nowy facet - WIDEO

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Sonia włączy więc tryb "detektywa" w 1532 odcinku "M jak miłość" i zapyta Natalkę (Marcjanna Lelek), która przyleci razem z Bartkiem, czy Ula również wybiera się do Grabiny. Natalka jednak zamiast o siostrze zacznie zwierzać się Soni z własnych problemów małżeńskich z Frankiem. A Sonia te informacje wykorzysta, aby przyszpilić Janka!

- Pamiętam, jak mi opowiadałeś, że to była idealna para, że Franek zawsze stał za Natalką murem. A jednak okazało się, że w głębi duszy cały czas kochał Justynę - zacznie poważną rozmowę z Jankiem Sonia w 1532 odcinku "M jak miłość". - I jak tu można wierzyć w miłość? - zada od razu pytanie.

Janek również wykaże się czujnością w 1532 odcinku M jak miłość", bo zapyta ukochaną wprost: - Na pewno mówisz teraz o Natalce i Franku? Czy... o nas? - komendant przytuli roztrzęsioną Sonię.

- Kiedy ty mi w końcu zaufasz? - zapyta jeszcze Janek.

Sonia jednak w 1532 odcinku "M jak miłość" nie będzie wierzyła w ani jedno słowo ukochanego! W ułamku sekundy wrócą wszystkie czarne myśli, że Ula to miłość jego życia, a ona sama jest tylko "na pocieszenie".

- Liczysz się tylko ty - doda Janek czując chłód Soni.

Czy śliczna policjantka będzie miała rację i Janek tylko czeka na rozpad małżeństwa Bartka, aby w te pędy polecieć do Uli? A może to tylko dawne leki Soni, że znów straci ukochanego? Przekonamy się już w 1532 odcinku "M jak miłość".

Najnowsze