M jak miłość, odcinek 1532: Janek nago oświadczy się Soni? Znajdzie pierścionek zaręczynowy w łóżku - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1532: Janek nago oświadczy się Soni? Znajdzie pierścionek zaręczynowy w łóżku - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1532: Janek nago oświadczy się Soni? Schowa pierścionek zaręczynowy w dziwnym miejscu - ZWIASTUN

2020-10-12 20:55

W 1532 odcinku "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) rozbierze się przed Sonią (Barbara Wypych) do naga, by udowodnić swojej dziewczynie jak bardzo ją kocha. Będzie miał ku temu powód, bo Sonia zwątpi w jego miłość. Będzie niemal pewna, że jedyną i prawdziwą miłością Janka zawsze będzie Ula (Iga Krefft). Zwłaszcza, że w 1532 odcinku "M jak miłość" ukochany odmówi jej seksu. Jednak wieczorem Morawski naprawi swój błąd. Nago wystąpi przed policjantką, która znajdzie też pierścionek zaręczynowy. Zanosi się na ślub Soni i Janka w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1532 odcinku "M jak miłość" nad związkiem Soni i Janka zawisną czarne chmury! Powodem kryzysu u policjantów będzie nie tylko zmęczenie Morawskiego, który jako nowy komendant policji w Lipnicy przez nawał obowiązków straci nawet ochotę na seks. A Sonia pomyśli, że już mu się nie podoba. Nabierze też podejrzeń, że ukochany wciąż kocha Ulę. Dlaczego?

Do takich wniosków w 1532 odcinku "M jak miłość" skłoni ją rozmowa z Natalką (Marcjanna Lelek), która dowie się, że Franek (Piotr Nerlewski) zdradza ją z Justyną (Olga Kalicka), swoją pierwszą narzeczoną, której nigdy nie przestał kochać. - Jak tu wierzyć w prawdziwą miłość? - zapyta swojego chłopaka Sonia z wyrzutem. Tuż po tym jak będzie pocieszała zdradzoną Natalkę! - Ty na pewno mówisz o Natalce i Franku, czy o nas?

- Mówię ogólnie...- odpowie policjantka. - Sońka, kiedy ty mi w końcu zaufasz? Ula to przeszłość, liczysz się tylko ty... - Janek w 1532 odcinku "M jak miłość" zapewni Sonię o swojej miłości, lecz ona nie uwierzy. - Ale ostatnio chyba trochę mniej ci się podobam? 

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1532: Natalka odkryje, że to z Justyną zdradza ją Franek - ZWIASTUN

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Żeby udowodnić Soni miłość Janek w 1532 odcinku "M jak miłość" zacznie szukać w internecie pierścionka zaręczynowego. Przez przypadek zostawi otwarty komputer i policjantka pozna jego prawdziwe zamiary. Tego wieczoru Janek nago zjawi się w sypialni, by pokazać Soni jak bardzo ją kocha i jej pragnie. Policjanci spędzą upojną noc razem! Sonia przestanie mieć wątpliwości, że Ula dla Janka jest już tylko wspomnieniem z przeszłości.

Nie przegap: M jak miłość. Ślub Soni i Janka w Grabinie. Wśród gości będzie także jego była narzeczona - ZDJĘCIA

M jak miłość odc. 1532. Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1532. Sonia (Barbara Wypych)
	M jak miłość odc. 1532. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1532. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze