M jak miłość, odcinek 1532: Ala i Rafał będą razem? Pierwsza randka policjanta z nastolatką wzbudzi zgorszenie Janka

i

Autor: vod M jak miłość, odcinek 1532: Ala i Rafał będą razem? Pierwsza randka policjanta z nastolatką wzbudzi zgorszenie Janka

M jak miłość, odcinek 1532: Ala i Rafał będą razem? Janek będzie zgorszony randką policjanta z 18-latką!

2020-10-12 20:51

W 1532 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) i Rafał (Jakub Kucner) spędzą razem szalone chwile, a przypadkowe spotkanie w barze w Lipnicy będzie idealnym zrządzeniem losu, który zacznie popychać ich ku sobie coraz bardziej. 18-latka zakochała się do szaleństwa w policjancie, ale on nie pozostawił jej złudzeń, że między nimi nic nie będzie. Wszystko się jednak zmieni kiedy w 1532 odcinku "M jak miłość" Rafał i Janek (Tomas Kollarik) trafią na imprezę maturzystów gdzie Ala będzie duszą towarzystwa. Zabawa szybko zmieni się w randkę nastolatki z policjantem. Ku zgorszeniu Janka, któremu nie spodoba się zażyłość Rafała z siostrą ich zabitego przyjaciela Roberta (Filip Gurłacz).

"M jak miłość" odcinek 1532 - poniedziałek, 12.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" Ala i Rafał będą razem? Po wypadku nastolatki jeszcze w szpitalu policjant wyznał jej, że nie ma na co liczyć, bo jedyne co może ich łączyć to tylko przyjaźń. Ale zachowanie Stadnickiego przeczyć będzie jego słowom. Bo Ala nie będzie mu obojętna. I da temu wyraz kiedy nastolatka wróci ze szpitala na plebanię do wujka księdza (Maciej Damięcki).

W 1532 odcinku "M jak miłość" przyjaciółka Ali, Ewka (Jowita Chwałek) nabierze podejrzeń, że policjant ulega fascynacji 18-latką. I powie Lilce (Monika Mielnicka) o ich intymnym spotkaniu, szczerej rozmowie i trosce jaką Rafał otoczył Alę.- Ja ci mówię, że oni będą razem... Lilka uzna jednak,że policjant po prosty martwi się o małolatę, która się w nim zakochała. Czy rzeczywiście będzie mu chodziło tylko o to?

Patrz też: 18-letnia gwiazda M jak miłość ma dziecko?! Alicja Ostolska wyznała całą prawdę

Nie do końca, bo w 1532 odcinku "M jak miłość" Rafał razem z Jankiem wpadnie na imprezę maturzystów w barze w Lipnicy. Ulegnie Ali, która zaprosi ich do wspólnej zabawy. - Nie bój się, nie gryzę! - zapewni go nastolatka. - Zawieszenie broni nadal obowiązuje? - zapyta Rafał, żeby znów nie dawać dziewczynie nadziei. - Tak jest panie władzo!- To co, przyjaciele? - upewni się Stadnicki. Zakochana Ala w 1532 odcinku "M jak miłość" przystanie na taki układ, pewna, że od przyjaźni do miłości tylko jeden krok. - Postawię wam piwo! Na pełnym legalu, jestem już pełnoletnia!

M jak miłość. Ala przy grobie Roberta oskarży Rafała, że chciał zaspokoić sumienie! Makabryczny wypadek

Na imprezie w barze w 1532 odcinku "M jak miłość" Ala spędzi z Rafałem kilka chwil sam na sam. Zaprosi go nawet do oddzielnego stolika, a ich rozmowa, uśmiechy będą wyglądały na randkę. Nawet Mateusz (Krystian Domagała) to zauważy. - Co o tym myślisz? - zapyta żonę. - Myślę, że Ala w końcu odpuściła... Chyba coś do niej dotarło, w końcu wszyscy kiedyś dorastamy - odpowie Lilka.

Sprawdź też: M jak miłość. Rafał i Ala będą mieli zakazany romans! Nastolatka wreszcie zdobędzie policjanta

Zaraz potem w 1532 odcinku "M jak miłość" Ala wskoczy na stół, żeby rozkręcić imprezę. Do wspólnego tańca porwie nie tylko Rafała, lecz także innych znajomych. Janek też nie zdoła jej odmówić. Przekona jednak Rafała, żeby wyszli z lokalu nim zrobi się naprawdę niebezpiecznie. Ala jeszcze spróbuje zatrzymać policjantów, ale na nic się to zda. Odpuści, żeby znów nie spłoszyć i zrazić do siebie Rafała. Postanowi bowiem powoli realizować plan rozkochania go w sobie do szaleństwa. 

M jak miłość, odc. 1532. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1532. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość, odc. 1532. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1532. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner)
M jak miłość, odc. 1532. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner), Ewka (Jowita Chwałek), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odc. 1532. Ala (Alicja Ostolska), Rafał (Jakub Kucner), Ewka (Jowita Chwałek), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał Stadnicki (Jakub Kucner)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał Stadnicki (Jakub Kucner)
M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał Stadnicki (Jakub Kucner)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1531. Ala (Alicja Ostolska), Rafał Stadnicki (Jakub Kucner)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze