M jak miłość, odcinek 1531: Bartek wróci do Grabiny bo nie zniósł życia z Ulą. Podzielą ich wielkie pieniądze

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1531: Bartek wróci do Grabiny bo nie zniósł życia z Ulą. Podzielą ich wielkie pieniądze

M jak miłość, odcinek 1531: Bartek wróci do Grabiny bo nie zniósł życia z Ulą. Podzielą ich wielkie pieniądze

W 1531 odcinku "M jak miłość" poznamy powód powrotu Bartka (Arek Smoleński) do Grabiny. Będzie uciekał przed Ulą (Iga Krefft), dla której najważniejsze staną się pieniądze! Takie okażą się kulisy ostatecznego zakończenia tego małżeństwa po przejściach... Bartek nie polubi życia w Australii, a pogoń Uli za pieniądzem będzie dla niego nie do zniesienia. Czy to już nieodwracalne dowiemy się w 1531 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Bartek w odcinku 1531 "M jak miłość" prawdę o tym co si,ę działo między nim a Ulą w Australii wyzna tylko bratu. To Andrzejek (Tomasz Oświeciński) dowie się, jak źle się działo Bartkowi u boku Uli w domu teścia. 

Według słów Bartka w 1531 odcinku "M jak miłość" Ula odnalazła się u boku tatusia znakomicie, a wielki świat i bogactwo stały się dla niej najważniejsze. Ula popadła też w długi, z czym zostawiła siedlisko i być może również na to, będzie musiała zarabiać. A Bartek poczuje się w tym wszystkim jak "piąte koło u wozu"!   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1531: Dramat Natalki. Nikomu nie przyzna się do zdrady Franka. Wróci do pracy w policji?

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" wydawało się, że Ula i Bartek znów bardzo się kochają, a wylot do Australii w ucieczce przed wymiarem sprawiedliwości, tylko scali ich związek. Niestety, za oceanem nic nie pójdzie dobrze. 

Dlatego Bartek wróci w 1531 odcinku do Grabiny i ostatecznie zgodzi się na zeznawanie przeciwko dawnym kolegom z mafii. Jeżeli Ula nie opamięta się i nie ruszy za mężem do Polski, los ich małżeństwa może okazać się już przesądzony! 

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1535: Kamil z dzieckiem zamieszka w domu Joasi. Już nigdy nie wróci z Francji? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze