M jak miłość, odcinek 1531: Dramat Natalki. Nikomu nie przyzna się do zdrady Franka. Wróci do pracy w policji?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1531: Dramat Natalki. Nikomu nie przyzna się do zdrady Franka. Wróci do pracy w policji?

M jak miłość, odcinek 1531: Dramat Natalki. Nikomu nie przyzna się do zdrady Franka. Wróci do pracy w policji?

2020-10-03 12:40

Natalka (Marcjanna Lelek) wróci do "M jak miłość" w 1531 odcinku, ale nie będzie już taka sama! Po trwającym blisko dwa lata pobycie w Australii przyjedzie do rodzinnej Grabiny zupełnie odmieniona. Nowa fryzura i tajemnica jaką będzie skrywała Natalka nie wyjdą na jaw od razu. Zanim bowiem pojawi się w domu Mostowiaków w 1531 odcinku "M jak miłość" odwiedzi komisariat w Lipnicy, gdzie kiedyś pracowała jako policjantka. Nikomu nie przyzna się, że jej powrót do Polski to skutek życiowego dramatu - zdrady Franka (Piotr Nerlewski), który zakochał się w innej...

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Natalki do "M jak miłość", jej metamorfoza i plany na przyszłość, w której nie będzie już Franka to ogromne zaskoczenie dla całej rodziny Mostowiaków. Bo w 1531 odcinku "M jak miłość" Natalka nie uprzedzi nikogo z bliskich, że wraca do Polski na stałe, że jej małżeństwo rozpadło się z powodu zdrady. Przyleci z Australii razem z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński), ale nie weźmie ze sobą córki Hani (Maja Marczak). Jako pierwszy oboje w 1531 odcinku "M jak miłość" spotka Andrzejek (Tomasz Oświeciński) – w trakcie drogowej kontroli. Zatrzyma brata za przekroczenie prędkości. - Cześć, brat... Nawet do twarzy ci w granatowym! - zauważy Bartek widząc Andrzejka jako policjanta.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1532: Koniec Natalki i Franka. Zobaczy męża z kochanką Justyną

Zarówno Natalka jak i Bartek w 1531 odcinku "M jak miłość" trafią na komisariat w Lipnicy, gdzie Zarzycka przez kilka miesięcy pracowała jako policjantka. Właśnie tutaj rozpoczęła swoją karierę w policji, którą przerwał wyjazd za granicę. Teraz Natalka będzie chciała wrócić? - Jestem w szoku, że taki desant nam tu zafundowałaś... Na jak długo przyjechałaś i co tam u was słychać? Opowiadaj! - zapyta od razu jej przyjaciel Janek (Tomas Kollarik).

- Nie ma o czym. Stara bieda. To samo co tutaj, tylko że po angielsku. Ale tutaj się chyba sporo pozmieniało, co? - Natalka uśmiechnie się do byłego już komendanta Staszka (Sławomir Holland), który w 1531 odcinku "M jak miłość" także wpadnie z wizytą, żeby się z nią przywitać. - Co zrobić, trzeba ustąpić miejsca młodym...- To chyba szef jest z nas wszystkich najmłodszy! - zauważy Natalka.

A Janek w 1531 odcinku "M jak miłość" zapewni, że będzie starał się zastąpić szefa najlepiej jak potrafi. Zaskoczona Natalka pogratuluje awansu Morawskiego. I  słowem nie wspomni o tym, że chciałby znów z nim pracować. Jej życie i tak za bardzo się skomplikuje, by teraz mogła podejmować takie decyzje. - Ula też przyjechała? - zapyta Janek, zerkając jednocześnie na Bartka. - Jeszcze nie... - utnie szybko temat Natalka, żeby szwagier nie wybuchł zazdrością o żonę.

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Sprawdź też: M jak miłość. Ula i Bartek znów razem! Połączy ich nowe dziecko w rodzinie

Po krótkiej wizycie na komisariacie w 1531 odcinku " M jak miłość" Natalia zajrzy do rodzinnego sadu Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), gdzie wpadnie od razu na Barbarę (Teresa Lipowska). Seniorka rodu Mostowiaków nie pozna jednak wnuczki, która bardzo się zmieni. - Halo, proszę pani, ale to prywatny sad...- Tak, ale jest najpiękniejszy na świecie... Cześć, babciu!- Wszelki duch Pana Boga chwali! Czy ja śnię? Natalka? To ty? Boże! Pokaż mi się... Pięknie wyglądasz, ale zmizerniałaś! - zauważy z niepokojem Barbara, oceniając metamorfozę Natalki. - Babciu, ale się za tobą stęskniłam!- A powiedz, Franek, Hania... Sama przyjechałaś?- Tak się cieszę! Moje słoneczko kochane! - czule uściska wnuczkę.

M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1532. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze