M jak miłość, odcinek 1531: Przerażające odkrycie Barbary o Natalce. Nie pozna własnej wnuczki

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1531: Przerażające odkrycie Barbary o Natalce. Nie pozna własnej wnuczki

M jak miłość, odcinek 1531: Przerażające odkrycie Barbary o Natalce. Nie pozna własnej wnuczki

2020-09-29 21:13

W 1531 odcinku "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) wróci do Grabiny z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Nie będzie z nimi jednak Uli (Iga Krefft) i Franka (Piotr Nerlewski). Barbara (Teresa Lipowska) spotka wnuczkę w sadzie. Nie rozpozna jej! Kiedy jednak odkryje, że to Natalka, od razu zauważy, że z wnuczką dzieje się coś bardzo niedobrego. Zdawkowo odpowie co u Uli i Bartka. Mostowiakowa nie da się jednak zbyć. W 1531 odcinku "M jak miłość" zdoła przekonać wnuczkę do wyznania prawdy. To co usłyszy, wyprowadzi ją z równowagi.

"M jak miłość" odcinek 1531. we wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2!

W 1531 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie bardzo zaniepokojona zachowaniem wnucząt. Kiedy Natalka i Bartek pojawią się w Grabinie, od razu sprowadzą na siebie kłopoty. Najpierw zatrzyma ich policja, za zbyt szybką jazdę autem. Na szczęście policjantem będzie Andrzejek (Tomasz Oświeciński), który daruje bratu małe przewinienie. To będzie jednak początek ich problemów. Kiedy Natalka pojawi się w Grabinie, pierwsze co zrobi, to spacer po sadzie. W 1531 odcinku "M jak miłość" zostanie jednak wypędzona...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Magda wyląduje w szpitalu. Budzyński nie będzie o niczym wiedział, a Anka zatriumfuje

M jak miłość. Barbara zginie?! Morderczyni Ola najpierw otruje Józefa, a potem spowoduje wypadek - WIDEO

Barbara w 1531 odcinku "M jak miłość" zobaczy obcą osobę w sadzie. Krzyknie, że to teren prywatny i nie można tu chodzić. Szybko jednak zorientuje się, że to Natalka. Mostowiakowa będzie w szoku, bo dziewczyna wyraźnie zmizernieje. Jej mina również będzie dawała do zrozumienia, że pojawiły się kłopoty. Barbara zacznie pytać o Bartka i Ulę, ale wnuczka odpowie zdawkowo. Seniorka nie odpuści i w 1531 odcinku "M jak miłość" dowie się, co tak naprawdę stało się w Australii.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Magda okłamie Andrzeja w sprawie dziecka Kamila! Weźmie ją na litość

Barbara w 1531 odcinku "M jak miłość" usłyszy od Natalki, że Bartek ją zdradził.

- Ta kobieta jest Polką. Jakiś czas temu przyjechała do Australii i wtedy się to zaczęło. Franek zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył. A kiedy w końcu go zapytałam, czy kogoś ma... od razu się przyznał. - wyzna.

W w 1531 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie w szoku. Spróbuje pocieszyć załamaną wnuczkę, ale szybko okaże się, że po powrocie do Polski, czeka ich szereg problemów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze