M jak miłość, odcinek 1531: Natalia i Bartek wrócą do kraju prosto w ręce policji! Nie dostaną taryfy ulgowej

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1531: Natalia i Bartek wrócą do kraju prosto w ręce policji! Nie dostaną taryfy ulgowej

M jak miłość, odcinek 1531: Natalia i Bartek wrócą do kraju prosto w ręce policji! Nie dostaną taryfy ulgowej

2020-09-25 12:21

W 1531 odcinku "M jak miłość" do kraju wrócą Natalka (Marcjanna Lelek) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). Niestety, nie będzie z nimi Uli (Iga Krefft) i Franka (Piotr Nerlewski). Młodzi zdecydowali się wyjechać do Australii, żeby lepiej im się żyło. Szybko okaże się, że zamiast pięknych wspomnień, przywiozą ze sobą mnóstwo sekretów i niedopowiedzeń. Nie będą chcieli dzielić się swoim życiem za granicą. Zaraz po powrocie w 1531 odcinku "M jak miłość" złapie ich policja. To nie będzie miły powrót do kraju.

"M jak miłość" odcinek 1531. we wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2!

W 1531 odcinku "M jak miłość" wszyscy będą zaskoczeni nagłym powrotem Natalki i Bartka do Polski. Młodzi jakiś czas temu zdecydowali się wyjechać do Australii, żeby zacząć inne, lepsze życie. Po powrocie do kraju będą bardzo cisi. Już po wylądowaniu w Polsce, wsiądą w auto i będą pędzić do Grabiny. W 1531 odcinku "M jak miłość" od razu złapie ich policja. To z pewnością nie będzie zbyt udany powrót do kraju.

Przeczytaj: M jaki miłość, odcinek 1532. Natalka po powrocie do Polski załamie się, kiedy odkryje z kim zdradza ją Franek! Nie uwierzycie kto to jest!

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Po powrocie w 1531 odcinku "M jak miłość" Natalka i Bartek, jadąc do domu Mostowiaków, zostaną zatrzymani. Okaże się, że zatrzyma ich nie kto inny, jak Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Na szczęście młodzi nie złamali żadnych poważnych przepisów, więc policjant nie będzie musiał zastosować taryfy ulgowej dla brata. Będzie jednak zaskoczony ich powrotem do Polski. Oni jednak nie będą chcieli rozmawiać. W 1531 odcinku "M jak miłość" na pytania o Ulę i Franka będą odpowiadać zdawkowo, że u nich w porządku.\

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Magda okłamie Andrzeja w sprawie dziecka Kamila! Weźmie ją na litość

W w 1531 odcinku "M jak miłość" tylko Barbara (Teresa Lipowska) wyciągnie z Natalki co ją trapi. Okaże się, że ich życie w Australii było bardzo skomplikowane, a Franek wybrał inną kobietę.

- Ta kobieta jest Polką. Jakiś czas temu przyjechała do Australii i wtedy się to zaczęło. Franek zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył. A kiedy w końcu go zapytałam, czy kogoś ma... od razu się przyznał. - wyzna.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze