M jak miłość. Ula i Bartek znów razem! Połączy ich nowe dziecko w rodzinie

i

Autor: Instagram M jak miłość. Ula i Bartek znów razem! Połączy ich nowe dziecko w rodzinie

M jak miłość. Ula i Bartek znów razem! Połączy ich nowe dziecko w rodzinie

2020-10-01 10:17

Do "M jak miłość" wrócą Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński)! Nie razem, bo czeka ich jeszcze długa rozłąka, małżeński kryzys związany z pewną tajemnicą oraz długami, w jakie Ula wpędzi siedlisko w Grabinie. I choć Bartek wróci z Australii już w 1531 odcinku "M jak miłość", to na powrót Uli trzeba będzie trochę poczekać. Iga Krefft na planie serialu już się pojawiła, ale w "M jak miłość" widzowie zobaczą ją dopiero w nowych odcinkach na początku przyszłego roku. Ale to nie koniec! Bo nowe dziecko w rodzinie Uli i Bartka sporo zmieni także w ich życiu.

Kiedy Ula i Bartek z "M jak miłość" będą znów razem?

Ula i Bartek z "M jak miłość" rozstaną się na kilka miesięcy. Kiedy w 1531 odcinku "M jak miłość" Bartek wróci do Grabiny z Australii zamiast żony będzie z nim szwagierka Natalka (Marcjanna Lelek). Jego nagły powrót wzbudzi podejrzenia Andrzejka (Tomasz Oświeciński), który jako świeżo upieczony policjant zatrzyma brata do kontroli drogowej. Po prostu go nie pozna.

Zaraz potem w 1531 odcinku "M jak miłość" starszy Lisiecki zacznie przesłuchanie Bartka. I dowie się od niego, że Ula nie chce wrócić do Polski, bo zarabia za granicą na spłatę długów, w jakie wpędziła siedlisko. Z kolei Bartek nie będzie chciał dłużej być z żoną, bo życie w Australii strasznie go zmęczy... - Czuję, że moje miejsce jest tu i nie wyobrażam sobie życia nigdzie indziej - wyjaśni bratu. Ale to nie będzie do końca prawda, a związek Uli i Bartka czekają trudne chwile!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1531: Bartek wróci, żeby wyrównać dawne rachunki! Ula go zostawi?

To jednak pewne, że Ula wróci do "M jak miłość" i znów będzie z Bartkiem. Właśnie w siedlisku w Grabinie powstały sceny do nowych odcinków "M jak miłość", które w telewizji będą emitowane za około cztery miesiące. Cała rodzina Lisieckich będzie w komplecie! Radosne chwile Uli i Bartka to zasługa nowego dziecka. Mowa oczywiście o małej Kalince, córce Andrzejka i Marzenki (Olga Szomańska), której obecność w domu sprawi wszystkim wiele szczęścia.

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1532: Koniec Natalki i Franka. Zobaczy męża z kochanką Justyną

Jak nic wkrótce w "M jak miłość" śliczna bratanica Bartka i Uli połączy ich jeszcze mocniej. Tak, że oboje zdadzą sobie sprawę, co jest w życiu najważniejsze. Nie pieniądze i kariera za granicą, ale rodzina i prawdziwa miłość, w pięknej Grabinie, gdzie czas płynie zupełnie inaczej. Andrzejek zacznie przekonywać Bartka i bratową, żeby sami postarali się o dziecko. I tak jak on z Marzenką cieszyli się szczęściej rodzinnym. Być może już niebawem w "M jak miłość" Ula także zajdzie w ciążę!

Wyświetl ten post na Instagramie.
? z Siedliska! #MjM #eMeczka #love #rodzina Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze