M jak miłość, odcinek 1531: Bartek wróci, żeby wyrównać dawne rachunki! Nie zniesie życia z Ulą

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1531: Bartek wróci, żeby wyrównać dawne rachunki! Nie zniesie życia z Ulą

M jak miłość, odcinek 1531: Bartek wróci, żeby wyrównać dawne rachunki! Ula go zostawi?

2020-09-28 21:45

W 1531 odcinku "M jak miłość" Bartek (Arkadiusz Smoleński) wróci do Polski po prawie półrocznym pobycie w Australii. Nie będzie z nim jednak Uli (Iga Krefft), a Natalka (Marcjanna Lelek). Młodzi postanowili wyjechać za granicę, żeby zacząć nowe życie. Jak się okaże, nie przywiozą wspaniałych wspomnień, a szereg nieporozumień. Bartek miał w Polsce problemy z mafią, dlatego chciał uciec, a Ula razem z nim. W 1531 odcinku "M jak miłość" Bartek tylko bratu przyzna, że miał serdecznie dosyć życia z żoną z dala od domu. Dlatego Ula go zostawiła...

"M jak miłość" odcinek 1531. we wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2!

W 1531 odcinku "M jak miłość" niespodziewanie wrócą Natalka i Bartek. Jadąc do Grabiny zatrzyma ich Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Lisiecki przekroczy prędkość, ale brat da mu taryfę ulgową. Policjant będzie bardzo zaskoczony widokiem Bartka, szczególnie z Natalką. Na pytanie gdzie jest Ula, policjant usłyszy zdawkową odpowiedź. Jak już na siebie wpadną, Natalka i Bartek postanowią odwiedzić komendę, gdzie spotkają Staszka (Sławomir Holland) i Janka (Tomas Kolarik).

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Magda wyląduje w szpitalu. Budzyński nie będzie o niczym wiedział, a Anka zatriumfuje

M jak miłość. Ala przy grobie Roberta oskarży Rafała, że chciał zaspokoić sumienie! Makabryczny wypadek

W 1531 odcinku "M jak miłość" Bartek wyzna na komendzie, że zdecydował się zeznawać przeciwko gangsterom. W poprzednich odcinkach "M jak miłość" zdecydował się wyjechać z Ulą, właśnie z powodu zatargów. Zmienił zdanie i będzie chciał naprawić swoje życie. Przyzna, że bardzo tęsknił za ojczyzną, a życie w innym kraju nie jest dla niego. Niestety, w 1531 odcinku "M jak miłość" okaże się, że odcięcie się od przeszłości, ma też związek z Ulą.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1531: Przerażające odkrycie Barbary o Natalce. Nie pozna własnej wnuczki

Ula przed wylotem do Australii, w poprzednich odcinkach "M jak miłość", narobiła mnóstwo długów.

- W związku z nieuiszczeniem przez panią podatku VAT wzywamy do uiszczenia 66 tysięcy złotych! - było napisane w liście z Urzędu Skarbowego do Uli.

Dziewczyna nie zdecydowała się na powrót do Polski. Bartek w 1531 odcinku "M jak miłość" nie będzie chciał wiele o niej mówić. Czy to definitywny koniec ich relacji? Dowiemy się już wkrótce.

Najnowsze