M jak miłość, odcinek 1531: Bartek będzie miał romans z Natalką?! Zostawi Ulę z długami

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1531: Bartek będzie miał romans z Natalką?! Zostawi Ulę z długami

M jak miłość, odcinek 1531: Bartek będzie miał romans z Natalką?! Zostawi Ulę z długami

2020-09-23 11:15

Do "M jak miłość" w 1531 odcinku wróci Bartek (Arkadiusz Smoleński), ale Uli z nim nie będzie. Zamiast żony z USA przywiezie ze sobą szwagierkę. Natalka (Marcjanna Lelek) po długiej nieobecności pojawi się w Grabinie. Zarówno ona, jak i Bartek w 1531 odcinku "M jak miłość" będą ukrywali przed rodziną bolesne tajemnice. A ich zachowanie w samochodzie, w chwili kiedy przyłapie ich Andrzejek (Tomasz Oświeciński) będzie wskazywało, że Bartek i Natalka będą mieli romans.

"M jak miłość" odcinek 1531 - wtorek, 6.10.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Powrót Bartka i Natalki do "M jak miłość" w 1531 odcinku będzie zwiastował romans tej pary bohaterów? Do zdrady faktycznie dojdzie. I faktem jest także, że Bartek zostawi Ulę w Australii, bo życie z nią będzie dla niego prawdziwą męką. Ale nagły przyjazd Lisieckiego z siostrą Uli do Grabiny będzie związany z tajemnicami, jakie ich połączą. Zostaną przyłapani na gorącym uczynku przez Andrzejka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1531: Natalka tylko Barbarze przyzna się do zdrady! Zostawi nawet córkę Hanię

To brat Bartka w 1531 odcinku "M jak miłość" jako pierwszy zobaczy ich razem w samochodzie. Będzie zaskoczony ich widokiem i dziwnym zachowaniem. Bartek i Natalka będą mieli winę wypisaną na twarzach. Nie przyznają się jednak Andrzejkowi dlaczego tak nagle wrócili z Australii. Spróbują uśpić jego czujność zapewnieniem, że Ula i Franek (Piotr Nerlewski) nie przyjechali z nimi ze względu na pracę.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Kamil będzie ojcem. Natalka wróci do Grabiny, a Paweł pobije Piotrka

To będzie jednak tylko część prawdy, bo w 1531 odcinku "M jak miłość" Bartek przyzna się Andrzejkowi, że zostawił Ulę z powodu długów. Sam będzie wstrząśnięty numerem jaki żona wycięła w siedlisku - tym, że zadłużyła pensjonat na blisko 70 tysięcy złotych, bo nie zapłaciła na czas podatku do skarbówki.

Ale Lisiecki ujawni też, że życie z Ulą bardzo go rozczarowało. W 1531 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Ula zostanie w Australii, żeby ratować siedlisko i zarobić na spłatę długów. A Bartek zwyczajnie ją zostawi!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1531: Ala przy grobie Roberta oskarży Rafała, że chciał zaspokoić sumienie! Dojdzie do makabrycznego wypadku

- Ula nie chce wracać do Grabiny... Ja potwornie się tam męczę. Czuję, że moje miejsce jest tu i nie wyobrażam sobie życia nigdzie indziej - wyjaśni Bartek w 1531 odcinku "M jak miłość" zaskoczonemu Andrzejkowi. Starszy brat nie uwierzy w te wytłumaczenia. 

Pewne jest bowiem to, że Bartek będzie miała coś jeszcze na sumieniu, a z Natalką połączy go wstydliwa i bolesna tajemnica. Będą mieli romans? To się wyjaśni już wkrótce w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1531. Natalka (Marcjanna Lelek), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość, odcinek 1466: Ula (Iga Kreft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1466: Ula (Iga Kreft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany