M jak miłość, odcinek 1530: Wielkie oszustwo Anki. Udaje bogaczkę, a tak naprawdę jest bez grosza!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1530: Wielkie oszustwo Anki. Udaje bogaczkę, a tak naprawdę jest bez grosza!

M jak miłość, odcinek 1530: Wielkie oszustwo Anki. Udaje bogaczkę, a tak naprawdę jest bez grosza!

W 1530 odcinku "M jak miłość" wyda się największe oszustwo Anki (Weronika Rosati)! Po niej można spodziewać się najgorszego, ale taki numer nikomu do głowy nie przyjdzie... Tak naprawdę "wzięta malarka" jest bez grosza! Jej bajeczka o wynajęciu ogromnego domu w lesie okaże się bujdą, a udawanie bogatej damy Anka będzie uprawiała w cudzych domach. Czy cały czas Ance chodziło tylko o złapanie bogatego prawnika, wszystko jedno którego? Jeżeli tak, to cała jej obsesja miłości do Andrzeja (Krystian Wieczorek) to też lipa!

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek, 5.10.2020 o godz. 20.55 w TVP2

W 1530 odcinku "M jak miłość" będzie znacznie bliżej swojego wymarzonego celu, jakim jest Andrzej Budzyński, niż zamierzała. Wszystko za sprawą Kamila, który znów weźmie sprawy we własne ręce i niebezpiecznie zbliży się do Magdy (Anna Mucha). Ale wszystkie plany mogą prysnąć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bo ktoś zorientuje się, że Anka udaje kogoś, kim nie jest!

Anka, w 1530 odcinku "M jak miłość" po raz drugi już w krótkim czasie zorganizuje wystawną "parapetówkę"... nie u siebie! A jeszcze niedawno karmiła Magdę opowieścią o tym, jak cudowny dom wynajęła w cudownych okolicznościach przyrody. Ale tym razem przyjdzie do Andrzeja z umową wynajmu, ktrórą rzekomo właściciel tego 'pałacu" znienacka wymówił. Czy Budzyński odkryje fałszerstwo?

M jak miłość, odcinek 1530: Strach Andrzeja przed Anką. Nie przewidzi co knuje, a Magda się nad nią zlituje - WIDEO

Andrzej w 1530 odcinku "M jak miłość" niestety tylko pobieżnie popatrzy na umowę i stwierdzi, że są w niej zapisy, dzięki którym wynajmujący dom, może zakończyć wynajem przed terminem. A Anka będzie udawała, że nie ,miała pojęcia co podpisuje...

Czyżby w 1530 odcinku "M jak miłość" miało wypłynąć, że Anka, która od długiego czasu kręci się, i koło Kamila, i koło Andrzeja, tak naprawdę chce "złapać" bogatego faceta a wraz z nim poczucie bezpieczeństwa? Kamil nie był zainteresowany związkiem z Anką, bo zna ją jak zły szeląg.

Wygląda też na to. że i Budzyński, pomimo dobroci serca, stracił złudzenia co do intencji 'zakochanej" w nim Anki.

- Po tym co Andrzej przeszedł na pewno jest bardzo ostrożny, jeśli chodzi o tę relację. Andrzej boi się Anki! - zdradza w "Kulisach M jak miłość" Wieczorek. -Ona nie odpuści, a przyjaźń tej całej paczki daje jej alibi - dodaje gwiazdor.

I co teraz pocznie naprawdę biedna jak "mysz kościelna" Anka w "M jak miłość"?!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze