M jak miłość, odcinek 1530: Budzyński straci wspólnika w kancelarii. Będzie prosił o pomoc Kamila

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1530: Budzyński straci wspólnika w kancelarii. Będzie prosił o pomoc Kamila

M jak miłość, odcinek 1530: Budzyński straci wspólnika w kancelarii. Będzie prosił o pomoc Kamila

2020-09-29 13:44

W 1530 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) spotka się z nagłą utratą partnera w kancelarii. W całe zajście będzie zamieszana Agata (Katarzyna Kwiatkowska). Kiedy Werner (Jacek Kopczyński) zorientuje się, że stracił kobietę prawdopodobnie na zawsze, pójdzie do niej z kwiatami. Na miejscu zdarzy się wypadek. Werner nie zdoła kontynuować pracy. W 1530 odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie musiał przejąć obowiązki Wernera, co może wydać się niemożliwe. Czy poprosi o pomoc Kamila (Marcin Bosak)?

"M jak miłość" odcinek 1530 - poniedziałek, 5.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1530 odcinku "M jak miłość" Werner zorientuje się, że swoimi działaniami doprowadził do ostatecznego końca jego relacji z Agatą. Stwierdzi, że postara się naprawić ich stosunki i postanowi ją odwiedzić. Odwiedzi ją podczas joggingu. Niestety, kobieta w ogóle nie będzie chciała go słuchać. Werner wyda się być niewzruszony i postanowi jeszcze raz spotkać się z Agatą. Przyjdzie do przychodni z kwiatami i książką. W 1530 odcinku "M jak miłość" Werner w życiu nie spodziewałby się takiej odpowiedzi na jego gest.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Magda okłamie Andrzeja w sprawie dziecka Kamila! Weźmie ją na litość

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

Agata w 1530 odcinku "M jak miłość" w odpowiedzi na działania Wernera, zniszczy mu nowe okulary. Zaskoczony mężczyzna nie będzie wiedział co zrobić. Tymczasem Budzyński będzie potrzebował wspólnika w kancelarii. Kiedy zda sobie sprawę, że nie ma co liczyć na pomoc Wernera, będzie musiał zagłębić się w natłok pracy sam. W 1530 odcinku "M jak miłość" może się okazać, że w pojedynkę, Andrzej nie da rady pogodzić obowiązków.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1532: Barbara namówi Natalkę, żeby zostawiła Franka i zabrała mu córkę Hanię

W 1530 odcinku "M jak miłość" Werner nie tylko zostanie spławiony przez Agatę, ale też będzie musiał zmierzyć się z awanturą, która rozpęta się między nim, a Budzyńskim. W 1530 odcinku "M jak miłość" nic nie pójdzie po myśli Adama. Zdenerwowany Andrzej będzie musiał pracować za wspólnika. Czy poprosi o pomoc innego prawnika, czyli Kamila? Tego dowiemy się już wkrótce, z najbliższych odcinków "M jak miłość".

Najnowsze