M jak miłość po wakacjach 2020. Skandaliczny romans Wernera! Odpuści sobie Agatę i nigdy nie dorośnie

i

Autor: TVP/VOD M jak miłość po wakacjach 2020. Skandaliczny romans Wernera! Odpuści sobie Agatę i nigdy nie dorośnie

M jak miłość po wakacjach 2020. Skandaliczny romans Wernera! Odpuści sobie Agatę i nigdy nie dorośnie

2020-05-29 10:43

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy kolejny skandaliczny romans Wernera (Jacek Kopczyński)! Można powiedzieć już na pewno, że odpuści sobie wspaniałą Agatę (Katarzyna Kwiatkowska) i nigdy nie dorośnie... Prawnik ponownie rzuci się w ramiona Sandry (Anna Oberc), która dotąd nie traktowała go zbyt poważnie... Jednak po wakacjach 2020 kelnerka z trudną przeszłością da Wernerowi szansę na związek, ale pod jednym warunkiem! Jakim - zobaczymy w nowych odcinkach "M jak miłość" zaraz po wakacjach 2020!

M jak miłość po wakacjach 2020. Werner porzuci doktor Agatę dla kelnerki Sandry! Wieczny mały chłopiec ustatkuje się u boku byłej prostytutki?

Jak pamiętamy, pod koniec "M jak miłość" Werner znów stał się głównym bohaterem skandalu erotycznego. Mimo wielu wyznań i zapewnień Agaty, że tym razem z jego strony to miłość aż po grób, Werner nie wytrzymał i rzucił się na Sandrę. Kiedy przypadkiem na intymną scenę Agaty z Wernerem weszła Agata, skończyło się to tragicznie - lekarska pobiła prawnika. Adam w 1520 odcinku "M jak miłość" oberwał też porządne baty od brata Agaty, Artura (Robert Moskwa).

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 Werner porzuci wyzwanie, jakim okazała sie dla wiecznego chłopca dojrzałą kobieta i skieruje swoje kroki znów w stronę Sandry. Czy prawnikowi w istocie chodzi tylko o seks?

M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek będą mieli dziecko? Pojawi się matka Anety - ZWIASTUN

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Po wakacjach 2020 w nowych odcinkach "M jak miłość" Sandra ulegnie urokowi bajecznie bogatego Wernera i znów dojdzie między nimi do zbliżenia. Jak daleko tym razem posunie się Werner?

Sandra, choć po przejściach - jest mądrą kobietą i na pewno nie pozwoli sobie wejść na głowę mężczyźnie, nawet gdyby to był Bill Gates. A Werner, mimo niewątpliwych zalet, aż taką partią nie jest, więc Sandra potraktuje go dokładnie tak, jak na to zasługuje!

W nowym sezonie "M jak miłość" kelnerka ustawi bajerującego ją prawnika: - Najwyższy czas dorosnąć! Czyżby właśnie Sandra miała się okazać kobietą życia Wernera, która ustawi go do pionu?

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia źle zniesie ciążę! Pojawią się niepokojące objawy i nie będzie chciała dziecka Michała

Super Raport 28 V (goście: Biedroń, Sośnierz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze