M jak miłość, odcinek 1528: Barbara straci kolejnego wnuka! Mateusz odetnie się od Mostowiaków

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1528: Barbara straci kolejnego wnuka! Mateusz odetnie się od Mostowiaków

M jak miłość, odcinek 1528: Barbara straci kolejnego wnuka! Mateusz odetnie się od Mostowiaków

2020-09-28 8:00

W 1528 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) sprawi babci Barbarze (Teresa Lipowska) wielki ból. Krótka wizyta młodego Mostowiaka w domu w Grabinie uświadomi bowiem seniorce rodu, że powoli traci ukochanego wnuka. Wystarczy jedno słowo Mateusza w 1529 odcinku "M ja miłość", by Barbara zdała sobie sprawę, że chłopak odcina się od rodziny, że małżeństwo z Lilką (Monika Mielnicka) bardzo go zmieniło. Mostowiakowa nie przeżyje tej straty...

"M jak miłość" odcinek 1528 - poniedziałek, 28.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

To nieuniknione, że rodzina Mostowiaków w "M jak miłość" powoli się rozpada,nie jest już taka sama jak kiedyś, bo każdy z jej członków zaczął już nowe życie, a Grabina tylko od czasu do czasu ich łączy. Najczęściej z powodu jakiś ważnych okazji. I choć Barbara ma obok siebie kochające dzieci i wnuki, to w 1528 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że pewnych zmian nie zatrzyma. Tak jak kiedyś opuścił ją Marek (Kacper Kuszewski), tak teraz odejdzie Mateusz.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1528: Barbara wypędzona z domu przez Józefa i jego opiekunkę! Nawet Modry nie będzie chciał jej znać

Smutne refleksje w 1528 odcinku "M jak miłość" najdą Barbarę w dniu matury Mateusza i Lilki. Młodzi Mostowiakowie po egzaminie pisemnym z języka polskiego będą dobrej myśli, ale babcia będzie się martwić. Bo wnuk wpadnie do niej tylko na chwilę, z krótką wizytą, bo będzie się śpieszył do nowego domu! Tam gdzie mieszka z Lilką, jej matką (Dorota Chotecka-Pazura) i bratem Kamilkiem (Miłosz Kwiecień).

Jedno słowo Mateusza w 1528 odcinku "M jak miłość" wystarczy, żeby sprawić babci ogromny ból. - Pamiętaj, że tu też jest twój dom i zawsze będzie... Tak rzadko do nas przychodzisz teraz. Ja wiem masz swoje obowiązki. Szybko wyfrunąłeś z tego naszego gniazda, a teraz polecisz do Warszawy...

M jak miłość, odcinek 1528 ZWIASTUN. Barbara napuści księdza na Józka Modrego! Koszmar w domu Lilki

I po chwili w 1528 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że choć Mateusz odciął się od rodziny Mostowiaków, bo zakłada własną z Lilką i skupia się bardziej na problemach żony i teściowej, to nie zapomniał o babci i nie dopuści do tego, żeby Grabina zeszła na margines jego życia.  - Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie! - zapewni babcię. 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1532: Kamil ma 5-letnią córkę Polę! Dlaczego ukrywał dziecko? Magda pozna tajemnicę zdrady Kamila

Nic więcej jej nie wyjaśni, bo w 1528 odcinku "M jak miłość" ich rozmowę przerwie pojawienie się Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Ale Mostowiak potem żonie przyzna się, że wcale nie chce wyjeżdżać do Warszawy i studiować tam! Woli zostać w Grabinie i pracować w siedlisku, żeby utrzymywać jej rodzinę oraz chronić teściową. Taki mąż to prawdziwy skarb!

M jak miłość odc. 1528. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1528. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała)
M jak miłość odc. 1528. Ala (Alicja Ostolska), Mateusz (Krystian Domagała), Ewka (Jowita Chwałek), Lilka (Monika Mielnicka)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1528. Ala (Alicja Ostolska), Mateusz (Krystian Domagała), Ewka (Jowita Chwałek), Lilka (Monika Mielnicka)
M jak miłość odc. 1528. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1528. Lilka (Monika Mielnicka), Mateusz (Krystian Domagała), Krystyna (Dorota Chotecka-Pazura)
Najnowsze