M jak miłość, odcinek 1526: Horror w domu Lilki i Mateusza! Ojciec sadysta okradnie własną córkę

2020-09-16 11:20 jkk
M jak miłość, odcinek 1526: Horror w domu Lilki i Mateusza! Ojciec sadysta okradnie własną córkę
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1526: Horror w domu Lilki i Mateusza! Ojciec sadysta okradnie własną córkę

W 1526 odcinku "M jak miłość" w domu Lilki (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała) Mostowiaków Banach (January Brunov) rozpęta piekło! Agresywny ojciec Lilki znów napadnie na rodzinę z żądaniami pieniędzy za dom, obrzydliwym szantażem, a jak nic tą drogą nie uzyska, okradnie własne dziecko! Jak zareaguje Mateusz, kiedy zobaczy, że jego ukochana żona została obrabowana przez "kochanego tatusia"? Dramatyczne sceny zobaczymy w domu Lilki i Mateusza 1526 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1526 - poniedziałek, 21.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Ojciec Lilki w 1526 odcinku "M jak miłość" napadnie znów na matkę (Dorota Chotecka) Lilki. Znów będzie żądał pieniędzy na dom, który  Krystyna wygrała w sądzie i tym razem użyje do swoich szantaży Mostowiaków! Po pierwsze zagrozi byłej żonie, że opowie jej nowej rodzinie, że "uprawiała najstarszy zawód świata"...

Banach wyliczy w 1526 odcinku "M jak miłość" jak bogaty jest zięć Krystyny, wypomni nawet rodzinę w Australii. Kiedy przerażona matka Lilki zacznie płakać, że nie chce brać od nich pieniędzy, "kochany tatuś" zrobi coś potwornego. Okradnie własną córkę! 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1525: Bezpłodny Michał ojcem dziecka Joasi. Jak to możliwe?

- Wiem ile coś takiego kosztuje - Banach chwyci laptopa córki. - To będzie zaliczka! I nie martw się, wrócę po resztę - doda agresywny ojciec Lilki w 1526 odcinku "M jak miłość". Krystyna sama będzie musiała się zmierzyć z draniem, więc nie zdoła uratować majątku Lilki. 

Na szczęście w 1526 odcinku "M jak miłość" Lilki i Mateusza przy tym wszystkim nie będzie. Horror rozegra się bez udziału młodych Mostowiaków. Ale kiedy wrócą do domu, Lilka dowie się, że została okradziona przez własnego ojca! Co tym razem zrobi Mateusz dla swojej żony? 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1526: Lilka i Mateusz ogłoszą wszystkim radosną nowinę! Barbara tego nie zniesie

Najnowsze