M jak miłość, odcinek 1495: Chamstwo Kamila osiągnie szczyt! Przy Budzyńskim zaprosi Magdę na randkę

2020-02-18 20:58 Ag
M jak miłość, odcinek 1495: Bezczelna zagrywka Kamila. Przy Budzyńskim będzie chamsko wyrywał Magdę
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1495: Bezczelna zagrywka Kamila. Przy Budzyńskim będzie chamsko wyrywał Magdę

W 1495 odcinku "M jak miłość" Kamil Gryc (Marcin Bosak) pokaże jakim naprawdę jest draniem. Nie dość, że będzie dręczył Olka (Maurcy Popiel), to jeszcze nie zniesie widoku szczęśliwej Magdy (Anna Mucha) u boku Andrzeja (Krystian Wieczorek). Do tego stopnia, że w 1495 odcinku "M jak miłość" postanowi bezczelnie zadrwić z Budzyńskiego. Na jego oczach zaprosi Magdę na romantyczną randkę! Co ona na to? Czy Andrzej wytrzyma zaczepki Kamila?

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Trudno uwierzyć, że w "M jak miłość" Kamil naprawdę kocha Magdę i wciąż nie może pogodzić się z tym, że wzięła ślub z Andrzejem. Jego zachowanie w 1495 odcinku "M jak miłość" to najlepszy dowód na to, że przede wszystkim nie jest w stanie znieść porażki, że czerpie chorą satysfakcję z tego, że może zagrać Budzyńskiemu na nerwach.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1495: Kryzys u Magdy i Andrzeja. Wkroczy między nich Joasia!

Bo Kamil będzie dręczył nie tylko Olka, którego podejrzewa o udział w tajemniczym zaginięciu Artura. W 1495 odcinku "M jak miłość" Gryc będzie nachodził całą rodzinę Chodakowskich, aż do chwili, gdy ktoś w końcu „pęknie” i wyzna mu prawdę o tym co się stało z Arturem. Jego ofiarą padnie także Iza (Adriana Kalska)!

Jednak przy Magdzie i Andrzeju w 1495 odcinku "M jak miłość" Kamil będzie doskonale się maskował. Nie da po sobie poznać, że stał się nieustępliwym prześladowcą byłego męża Magdy! Widząc szczęście Budzyńskim postanowi jednak wbić szpilę Andrzejowi. Tak, żeby go choć trochę zabolało.

Bez ogródek Kamil w 1495 odcinku "M jak miłość" bezczelnie zaprosi Magdę na randkę! - Słuchaj, dostałem zaproszenie na dzisiejszy wieczór na wernisaż takiego wybitnego kolorysty i pomyślałem, że wyrwę cię z domu, co? Podwójne!

Magda wcale nie będzie kryła jak bardzo bawi ją zakochanie byłego kochanka. Jednak w 1495 odcinku "M jak miłość" grzecznie odmówi. - Aha, wiesz co normalnie bardzo chętnie, ale dzisiaj dostałam zaproszenie na kolację, więc nie będę mogła...

- No właśnie i też podwójne! - dorzuci kpiąco Andrzej.
- No chyba, że pójdziecie razem, bo widzę, że się świetnie dogadujecie! Ile wy macie lat? 13? - zapyta rozbawiona Magda swojego męża i byłego ukochanego.
- 16... - podsumuje Kamil. Na pożegnanie dostanie jeszcze od Magdy niewinnego buziaka w policzek. Andrzej nie da się sprowokować, przekonany o tym, że Kamil nie ma u jego żony żadnych szans.

Sprawdź też: M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodzicami? Cudowne zdjęcie z maleńkim dzieckiem

M jak miłość odc. 1495. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1495. Magda (Anna Mucha), Kamil (Marcin Bosak)
M jak miłość odc. 1495. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1495. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1495. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Kamil (Marcin Bosak)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1495. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Kamil (Marcin Bosak)
Najnowsze