M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodzicami? Cudowne zdjęcie z maleńkim dzieckiem

2020-02-07 13:19 Ag
 M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodzicami? Cudowne zdjęcie z maleńkim dzieckiem
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodzicami? Cudowne zdjęcie z maleńkim dzieckiem

Czy w "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) spełni swoje wielkie marzenie, zajdzie w ciążę i zostanie mamą? Po przeszczepie serca przez długi czas musiała pogodzić się z tym, że nigdy nie urodzi dziecka. Ale ostatnie wyniki badań Magdy wykazały, że jest zdrowa, że jej serce bije mocno! Czy po ślubie z Andrzejem (Krystian Wieczorek) przyjedzie wreszcie pora na dziecko? Na planie "M jak miłość" serialowa Magda pokazała już zdjęcie z ślicznym maleństwem. I rozbudziła ciekawość pytaniem czyje to dziecko!

Czy Magda i Andrzej w "M jak miłość" będą mieli dziecko?

Po ślubie Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" szczęśliwych nowożeńców czeka powiększenie rodziny? Wielu fanów serialu czeka na chwilę aż Magda zajdzie w ciążę z Budzyńskim i tym samym spełni się jej największe pragnienie o byciu matką.

Już od dawna w "M jak miłość" Magda marzy o tym, żeby urodzić dziecko Andrzeja, ale ze względu na kłopoty ze zdrowiem po przeszczepie serca musiała zrezygnować z tych planów. Ostatnio jednak Budzyńska przeszła badania i kardiolog stwierdził, że nie ma powodów do obaw, że jest zdrowa.

W szpitalu nie było wtedy z Magdą jej męża, ale przekazała mu radosne nowiny. Jej serce będzie jeszcze długo biło dla niego!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1497: Paweł dzięki Basi znajdzie sobie nową kochankę! Odczepi się od Kingi?

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Magda zajdzie w ciążę z Andrzejem i zostaną wreszcie rodzicami? Wszystko jest możliwe, bo teoretycznie nie ma już żadnych przeszkód. Magda co prawda wciąż jest pod opieką kardiologa i zażywa leki, ale to nie wyklucza ciąży.

Sprawdź też: M jak miłość. Zaskakująca decyzja Pawła w sprawie Kingi. Zerwie kontakty z rodziną! - WIDEO

Na profilu Anny Muchy na Instagramie pojawiło się zdjęcie na planie "M jak miłość", na którym Magda tuli maleńkie dziecko. Niemowlę to oczywiście jedna z bliźniaczek Zduńskich. Kto wie, może tą fotką aktorka chciała dać do zrozumienia fanom, że Magdę czekają wielkie życiowe zmiany.

M jak miłość. Magda (Anna Mucha) na planie z bliźniaczką Zduńskich
Autor: Instagram M jak miłość. Magda (Anna Mucha) na planie z bliźniaczką Zduńskich
M jak miłość odc. 1462. Magda (Anna Mucha), Zuzia, Emilka, Kinga (Katarzyna Cichopek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1462. Magda (Anna Mucha), Zuzia, Emilka, Kinga (Katarzyna Cichopek)
Najnowsze