M jak miłość, odcinek 1488: Magda w szpitalu opuszczona przez Andrzeja! Będzie pocieszał swoją byłą

2020-01-27 10:12 sz
M jak miłość, odc. 1488. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)
Autor: TVP VOD M jak miłość, odc. 1488. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Marta (Dominika Ostałowska)

W 1488 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) zostawi Magdę (Anna Mucha) przed wizytą w szpitalu u kardiologa! Nie będzie odbierał telefonów od ukochanej żony, bo zajmie się pocieszaniem swojej byłej. Marta (Dominika Ostałowska) w 1488 odcinku "M jak miłość" znowu zacznie mieć kłopoty rodzinne i poprosi go o pomoc. Co na to Magda? Sparaliżowana strachem, że wyniki badań wykażą chorobę serca będzie próbowała desperacko dodzwonić się do ukochanego!

"M jak miłość" odcinek 1488 - poniedziałek, 27.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1488 odcinku "M jak miłość" Magda znów zacznie drżeć o swoje życie. Bohaterka kilka temu przeszła poważną operację przeszczepu serca. Żyje ze świadomością, że jej nowe serce może nie wytrzymać, szczególnie po tym jak zażyła narkotyki Łukasza (Jakub Józefowicz).

Budzyński w 1488 odcinku przypomni sobie, że wkrótce jego świeżo upieczona żona ma mieć wizytę u kardiologa, jednak kiedy przyjdzie co do czego, to przestanie odbierać od niej telefony!

Zacznie się od rozmowy w biurze. Magda w "M jak miłość" przypomni Andrzejowi datę wizyty.
- Dziewiątego o jedenastej...
- Wtedy mam mieć dwa spotkania, więc je odrzucę - oznajmi jej z całą pewnością. Oboje zajmą się swoimi sprawami. W ciągu dnia Budzyński spotka się z Anią (Gabriela Świerczyńska), a potem złoży wizycie zrozpaczonej Marcie. Ich córka znowu wpadnie w kłopoty. 

- Domyślam się, że coś ją gryzie, ale dlaczego mi o tym nie powiedziała? Przykro mi trochę, że nie zwróciła się z tym do mnie - pożali się Wojciechowska. Andrzej w 1488 odcinku "M jak miłość" zacznie ją pocieszać. 
- Wiesz, ja myślę, że po prostu nie chciała cię martwić. Najważniejsze, że sytuacja się już rozwiązała
- Jestem ci bardzo wdzięczna. Może jesteś głodny? Zrobiłam makaron...

W tym czasie Magda dostanie wiadomość, że zwolnił się termin do lekarza i może przyjść jeszcze tego samego dnia. Spróbuje dodzwonić się do męża, jednak ten będzie zajęty problemami byłej żony.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1488: Kamil zabierze Andrzejowi wszystkie pieniądze. Magda go nie powstrzyma

Przestraszona Magda w 1488 odcinku "M jak miłość" będzie musiała sama pójść na badanie. Pierwsza dotrze do domu, a kiedy wróci Budzyński, od razu zacznie dopytywać, gdzie był.

Całe szczęście bardzo doceni szlachetne zachowanie Andrzeja i jego troskę o córkę oraz resztę rodziny. Po kolacji z Maćkiem (Franciszek Przanowski) zakochani zostaną sami. Magda w "M jak miłość" wyjmie wyniki badań... Co wykażą? Czy po ślubie Magdy i Andrzeja los będzie dla nich łaskawy? A może serce Magdy znów odmówi posłuszeństwa?

Najnowsze