M jak miłość, odcinek 1488: Kamil zabierze Andrzejowi wszystkie pieniądze. Magda go nie powstrzyma

2020-01-24 7:39 jkk
M jak miłość, odcinek 1488: Kamil zabierze Andrzejowi wszystkie pieniądze. Magda go nie powstrzyma
Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1488: Kamil zabierze Andrzejowi wszystkie pieniądze. Magda go nie powstrzyma

Kamil (Marcin Bosak) w 1488 odcinku "M jak miłość" podejmie zobowiązanie, że zniszczy Andrzeja (Krystian Wieczorek) i odbierze mu cały majątek! Magda (Anna Mucha) będzie w szoku, ale zrozumie, że nawet ona nie zdoła go powstrzymać... Jaki podły plan urodzi się w chorej z zazdrości głowie Kamila w 1488 odcinku "M jak miłość"? Niestety, Magda nie będzie dość czujna i nie zacznie w porę przeciwdziałać... Czy tego zawistnika nic nie powstrzyma przed zrujnowaniem Andrzeja?

"M jak miłość" odcinek 1488 - poniedziałek, 27.01.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1488 odcinku "M jak miłość" Kamil złoży Magdzie pewną bardzo niemoralną propozycje. Dlaczego świeżo poślubiona Budzyńska będzie go w ogóle słuchać?

Zapewne jej czujność osłabi fakt, że Kamil pojawi się w firmie jej męża w 1488 odcinku "M jak miłość" właśnie na spotkanie z Andrzejem. I choć zaproszenie na lunch początkowo Magda odrzuci, w końcu da się namówić na wegańskie burgery i spędzi z Kamilem sporo czasu nad Wisłą...

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1489: Ciotka Artura i Kamil znajdą ciało Artura? Ruszą poszukiwania zabójcy!

- Poczekaj jeszcze parę lat, przyjdzie jeden kryzys, drugi... Pojawi się nuda, rutyna... - Kamil wykorzysta każdą sekundę spotkania z Magdą na obrzydzenie jej męża.

- Ja widzę, że ty mi "dobrze" życzysz - zauważy roztropnie Magda.

- Nadzieja umiera ostatnia - będzie się bronił Kamil.

I zaraz potem w 1488 odcinku "M jak miłość" mecenas Gryc poważnie doda:

- Wiesz, ja nie jestem specjalista od rozwodów, ale jedno twoje słowo... Puścimy go w skarpetkach!

Co na to Magda? Będzie się śmiałą, udawała, że dobrze się bawi, ale i w 1488 odcinku "M jak miłość" nie znajdzie sposobu, aby Kamila w jego dążeniach powstrzymać. W dodatku spędzi z nim czas aż do wieczora, więc Kamil w swojej pokręconej coraz bardziej głowie, będzie mógł nabrać złudnego przekonania, że ona tego chce...

Czy Kamill zniszczy szczęśliwe małżeństwo Magdy i Andrzeja? Na pewno nie odpuści, a jego chory plan już zacznie rozkwitać w jego chorej z zawiści głowie w 1488 odcinku "M jak miłość".

Zobacz koniecznie: Kamil odejdzie z M jak miłość? Marcin Bosak w nowej roli. Zdecydują fani

Najnowsze