M jak miłość, odcinek 1495: Agata nigdy nie urodzi Wernerowi dziecka! Kochanka Adama dowie się o jego tajnym notesie

2020-02-15 8:00 sz
M jak miłość, odcinek 1495: Agata i Werner nigdy nie założą rodziny! Kochanka Adama dowie się o jego tajnych zapiskach
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1495: Agata i Werner nigdy nie założą rodziny! Kochanka Adama dowie się o jego tajnych zapiskach

Agata (Katarzyna Kwiatkowska) w 1495 odcinku "M jak miłość" odkryje sekret Wernera (Jacek Kopczyński). Czy jego marzenie przekreśli ich związek raz na zawsze? Adam niczego tak nie pragnie, jak założenia rodziny. Agata odkryje jego zapiski w tajnym notesie i w 1495 odcinku "M jak miłość" zdecyduje, że czas na poważną rozmowę. Czy to koniec romansu Agaty i Wernera?

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Agata z serialu "M jak miłość" będzie w szoku, gdy w 1495 odcinku odkryje nie-taki-tajny dziennik Wernera. Pozostali bliscy wiedzą, że Adam w niezbyt zdrowy sposób dążył do stworzenia rodziny...

Wiele tygodni wcześniej prawnik zafiksował się na punkcie zostania ojcem. Szukał młodej, pięknej i obrotnej panny, która pomogłaby mu spełnić to marzenie. Oczywiście związek nie był wymogiem, jak twierdził Werner, choć po cichu na to liczył. Układ bohatera "M jak miłość" z potencjalną dziewczyną miał polegać na tym, że ona urodziłaby mu dziecko, a on w zamian zapewniłby jej opiekę finansową.

Najlepsze kandydatki zapisywał w notesie, zadając przestraszonym dziewczętom nieodpowiednie pytania. W końcu porzucił misję i zakochał się w Agacie. Ona jednak, gdy odkryje jego sekret, postawi sprawę jasno.

W 1495 odcinku "M jak miłość" spotka się z nim późnym wieczorem. Poczuje się zawiedziona i zdradzona, że wcześniej nie miała pojęcia o planach Adama. 
- Posłuchaj... Ja nie mogę mieć dzieci. Mam świadomość, jakie masz plany na życie. Słyszałam o twoim legendarnym notesie… Ale przykro mi, mnie do niego nigdy nie wpiszesz! - oznajmi twardo. Co w takiej sytuacji zrobi Werner? Czy przystanie na warunek Agaty, czy to na zawsze przekreśli ich związek? Adam z "M jak miłość" może już nie znaleźć drugiej tak idealnej partnerki! 

CZYTAJ >>> M jak miłość, odcinek 1495: Gigantyczna wpadka policji ze zwłokami Artura! Znajdą nie to ciało

Najnowsze