M jak miłość, odcinek 1474: Werner wreszcie się zakocha? Nowy romans Adama z Agatą Rogowską - WIDEO

2019-11-28 7:15 jkk
M jak miłość, odcinek 1474: Werner wreszcie się zakocha? Nowy romans Adama z Agatą Rogowską
Autor: MTL Maxfilm

W 1474 odcinku "M jak miłość" zobaczymy Wernera (Jacek Kopczyński) naprawdę zakochanego! Kim będzie szczęśliwa wybranka i czy spełnia jego wymogi? Otóż to Agata Rogowska, (Katarzyna Kwiatkowska) piękna blondynka zdecydowanie bardziej w wieku prawnika otworzy jego serce! I to do tego stopnia, że opowie jej o sobie naprawdę wszystko. Czy może pojawienie się lekarki będzie oznaczać koniec kłopotów sercowych Adama? Zobaczymy w 1474 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1474 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W odcinku 1474 "M jak miłość" jedna kobieta będzie na Wernera pomstować, ale druga zostanie przez niego uwiedziona! I w dodatku nie będzie się wzbraniać!

W 1474. odcinku "M jak miłość" Adam będzie miał swój dobry dzień! Nie dość, że będzie obchodził swoje urodziny, to jeszcze spotka być mo ze kobietę swojego życia

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1475: Joasia będzie w ciąży z Leszkiem? Krajewski senior dowie się pierwszy!

Werner 1474. odcinku "M jak miłość" postanowi spędzić urodziny w Grabinie. Pokochał to miejsce gdy jego serce skradła Anka (Tamara Arciuch), która ostatecznie zamieszkała we Francji z poznanym tam kochankiem. Czy tęsknota za dawną, wielką miłością sprawi, że spotka nową?

W drodze do Grabiny w 1474. odcinku "M jak miłość" Adam spotka Agatę (Katarzyna Kwiatkowska), siostrę Artura (Robert Moskwa) i tak się na nią zapatrzy, że aż obryzga ją błotem! I ten właśnie moment okaże się decydujący dla dalszego rozwoju sercowych wypadków Wernera...

Zobacz jak: Dramat gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft prosi o pomoc dla chorej córki brata. Walczy z guzem mózgu!

CZYTAJ DALEJ POD GALERIA ZDJĘĆ

– No tak… Kto się rozbija po Lipnicy? Wiadomo, że jakiś… bonzo z Warszawy! – krzyknie Agata (Katarzyna Kwiatkowska).
– Przepraszam, strasznie mi głupio, mam nadzieję, że to da się doczyścić… Oczywiście pokryję koszty pralni!
– I tak lecę przebrać się przed wyjazdem do Warszawy…

Agata akurat w 1474. odcinku "M jak miłość" będzie w drodze na randkę w ciemno, więc Adam, żeby ją przeprosić, podwiezie ją do Warszawy. A na miejscu już namówi ją, i na rezygnację ze spotkania, i na kolacje...Czy Wernerowi uda się zaciągnąć piękną lekarkę na swoje urodziny także do łóżka?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1474: Bartek przerwie milczenie. Opowie bratu jak skatował Grzelaka. Zamkną go w więzieniu?

Wygląda na to, że szczęście będzie Wernerowi w w 1474. odcinku "M jak miłość" sprzyjać. Agata nie tylko da się zaprosić na wspólny posiłek, ale i wpadnie do domu prawnika! Czym skruszy jej serce? Prawdopodobnie otwarciem własnego...

W 1474. odcinku "M jak miłość" Agata pozytywnie oceni lokum Wernera. – Ładnie tu u ciebie…
– Niektórzy mówią, że brakuje tu kobiecej ręki… – przejdzie od razu do sedna Adam.– Wiesz, to jednak były… to są najpiękniejsze urodziny, jakie miałem od czterdziestu sześciu lat! I gdyby nie to, że jestem chorobliwie nieśmiały… to pewnie bym cię teraz pocałował…
Boisz się? To zaraz spróbujemy coś z tym zrobić… – odpowie Agata i pierwsza wykaże inicjatywę.

Czy Werner będzie potrafił się zdecydować i zwiąże się z Rogowską na stałe? Przekonamy się od 1474 odcinka "M jak miłość".

Czytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1475: Aneta odkryje, że Olek zabił Artura. Posunie się do szantażu - ślub albo więzienie!

Najnowsze