M jak miłość, odcinek 1495: Gigantyczna wpadka policji ze zwłokami Artura! Znajdą nie to ciało

2020-02-12 7:24 Ag
M jak miłość, odcinek 1495: Szokujące wyniki sekcji zwłok Artura. Olek zostanie aresztowany?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1495: Szokujące wyniki sekcji zwłok Artura. Olek zostanie aresztowany?

W 1495 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) pozna wynik sekcji zwłok ciała odnalezionego w lesie nad jeziorem! Będzie pewny, że policja znalazła zwłoki Artura (Tomasz Ciachorowski), którego zabił i zakopał. Ale prawda okaże się zupełnie inna. Śledczy także będą w szoku kiedy w 1495 odcinku "M jak miłość" przeprowadzą badania rozkładającego się ciała. Olek znów spanikuje, że nie uniknie aresztowana. Nie zazna spokoju także przez Kamila (Marcin Bosak).

"M jak miłość" odcinek 1495 - wtorek, 18.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Czy w "M jak miłość" policja znajdzie zwłoki Artura, które Olewicz (Tomasz Dedek) wykopał i ukrył w innym miejscu? Co prawda prowadzący śledztwo kryminalni trafią nad jeziorem na ciało mężczyzny, ale będzie ono w takim stanie, że pojawią się problemy z identyfikacją. Trzeba będzie przeprowadzić sekcję zwłok.

Dopiero w 1495 odcinku "M jak miłość" Olek po przesłuchaniu na policji będzie mógł odetchnąć z ulgą! To nie zabitego Artura znajdą policjanci. Odnalezione ciało będzie należało do jakiegoś bezdomnego, który zmarł w lesie kilka miesięcy temu. Spokój Chodakowskiego będzie jednak tylko pozorny i nie potrwa długo.

Patrz też: M jak miłość. Śledztwo Kamila w sprawie śmierci Artura. Teraz to on będzie dręczył Izę i Marcina - WIDEO

Wszystko przez Kamila, który w 1495 odcinku "M jak miłość" nie odpuści swojego śledztwa w sprawie zaginionego Artura. Spotka się z ciotką (Agata Rzeszewska) i zapewni ją, że doprowadzi tę sprawę do końca. I nie cofnie się przed niczym! Najpierw będzie dręczył Izę w jej pracy, a później odwiedzi też Olka. Cały czas będzie bowiem podejrzewał, że Chodakowscy są zamieszani w zniknięcie Skalskiego.

Sprawdź też: M jak miłość. Olek trafi do więzienia za zabójstwo Artura! Andrzej będzie bronił byłego męża Magdy

Wizyta Kamila w mieszkaniu Olka w 1495 odcinku "M jak miłość" wywoła jego gwałtowną reakcję. Lekarz nie będzie chciał rozmawiać z kuzynem Artura,wyrzuci intruza za drzwi. I na nowo zacznie się zadręczać wyrzutami sumienia, że zabił psychopatę. Właśnie wtedy zadzwoni do niego Olewicz. Zaproponuje, że może mu pomóc pozbyć się Kamila...

Najnowsze