M jak miłość, odcinek 1481: Werner w łóżku z Dagmarą dokona strasznego odkrycia! Dopadnie go mafia?

2019-12-14 10:17 sz
M jak miłość, odcinek 1481: Werner w łóżku z Dagmarą dokona strasznego odkrycia! Dopadnie go mafia?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1481: Werner w łóżku z Dagmarą dokona strasznego odkrycia! Dopadnie go mafia?

W 1481 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) odkryje, że Dagmara (Karolina Charkiewicz) pracuje dla mafii! Spragniony miłości Adam był łatwym kąskiem dla atrakcyjnej blondynki podstawionej przez gangsterów. W 1481 odcinku "M jak miłość" pójdą do łóżka i to właśnie tam prawnik zorientuje się, że Dagmara go okłamała. Co zrobi? Czy Werner padnie ofiarą mafii? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1481 - poniedziałek, 30.12.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1481 odcinku "M jak miłość" Werner dokona przerażającego odkrycia. Kilka tygodni wcześniej on i Budzyński (Krystian Wieczorek) podjęli się niebezpiecznej sprawy związanej z mafią. Agnieszka (Magdalena Walach) wpadła do ich biura i jeszcze tego samego dnia kuzynka Adama próbowała ich przestrzec, aby zrezygnowali. W "M jak miłość" prawnicy nie wzięli sobie jej słów do serca. W odpowiedzi gangsterzy zdemolowali mieszkanie Budzyńskiego i Magdy (Anna Mucha).

Na tym nie koniec. Nagle w życiu Wernera pojawiła się wyjątkowo atrakcyjna Dagmara, dokładnie w jego typie - młoda, piękna, inteligentna... Nie miał pojęcia, że została podstawiona. 

CZYTAJ TEŻ >>> M jak miłość, odcinek 1481: Kusząca propozycja dla Magdy i Kingi. Zrobią z nich seks-mamuśki

W 1481 odcinku  "M jak miłość" ich relacja przejdzie na kolejny poziom. Bohaterowie dadzą się porwać namiętności, jednak Adam w pewnym momencie zrozumie, że jego dziwne przeczucie w stosunku do dziewczyny nie pojawiło się bez przyczyny. 

- Jeśli chodzi o kobiety, to – owszem – głupieję, ale tylko do pewnego stopnia... Nieźle ci szło, ale trochę przesadziłaś! - wybuchnie Werner w 1481 odcinku "M jak miłość". Nie pozostawi Dagmarze żadnych wątpliwości co do tego, że została zdemaskowana. - Poznaliśmy się w tym samym czasie, kiedy podjąłem się pewnej sprawy... Dziewczyno, czy ty sobie zdajesz sprawę, w co się wpakowałaś? Jacy to niebezpieczni ludzie?

Co zrobi Dagmara? Czy doniesie gangsterom, że jej przykrywka została odkryta? W nowych odcinkach "M jak miłość" Werner może znaleźć się w jeszcze większym niebezpieczeństwie!

Najnowsze