M jak miłość, odcinek 1472: Werner zginie? Jego nowa dziewczyna Dagmara będzie w zmowie z gangsterem Borysem - WIDEO

2019-11-10 9:30 Ag
M jak miłość Werner (Jacek Kopczyński)
Autor: Materiały prasowe - http://mjakmilosc.vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1376, Werner (Jacek Kopczyński)

W 1472 odcinku "M jak miłość" Werner (Jacek Kopczyński) wyda na siebie wyrok śmierci! Przejmie od Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) sprawę Koteckiego, bandyty, który wypowiedział wojnę mafii, a gangsterzy mu tego nie darują. Zaczną obserwować Adama i każdy jego ruch. W zmowie z mafią w 1472 odcinku "M jak miłość" będzie Dagmara (Karolina Charkiewicz), nowa dziewczyna prawnika. Czy Werner zginie w "M jak miłość"? Zobaczcie kulisy serialu.

"M jak miłość" odcinek 1472 - poniedziałek, 25.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

Nowa miłość Wernera z "M jak miłość", dużo młodsza Dagmara, którą pozna "przypadkiem" w bistro, będzie podstawiona przez mafię! Adam w 1472 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Każdym ruchem Dagmary będzie bowiem sterował gangster Borys (Adam Pater), którego Budzyński przyłapał kiedyś z kuzynką Wernera, Jolą Kaczmarek (Monika Krzywkowska).

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1472: Iza zachoruje przez Marcina! Nigdy nie powie jej, że Olek zabił Artura

W 1472 odcinku "M jak miłość" Budzyński i Werner nie odpuszczą sprawy Koteckiego, też bandyty, który dogadał się z prokuraturą i "sprzedał" innych mafiozów. Prawnicy nie będą mieli pojęcia, że niebezpieczni przestępcy cały czas ich śledzą.  Nie będą mieli też pojęcia, że Dagmara, która oczarowała Adama, jest opłacana przez Borysa!

Coraz bardziej zakochany Werner nie zauważy nic nadzwyczajnego w tym, że 20 lat młodsza dziewczyna jest nim zainteresowana. A ludzie, którzy stoją za Dagmarą są bardzo groźni.

- Jeżeli pan mecenas nie będzie chciał współpracować zawsze może mu się przytrafić jakiś wypadek - uprzedzi Borys dziewczynę w 1472 odcinku "M jak miłość". 

Okaże się, że Borys zapłacił jej sporą sumkę, żeby oczarowała prawnika i donosiła mafii o wszystkich jego ruchach. Nowa dziewczyna Wernera w 1472 odcinku "M jak miłość" sprowadzi na niego śmierć? To się okaże już wkrótce.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1473: Bolesne rozstanie Joasi i Leszka. Nie zabierze dziecku Niny ojca

Najnowsze