M jak miłość, odcinek 1473: Bolesne rozstanie Joasi i Leszka. Nie zabierze dziecku ojca, ale Krajewski się nie podda

2019-10-31 9:14 jkk
M jak miłość, odc. 1467. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1467. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławek Uniatowski)

W 1473 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszek (Sławek Uniatowski) rozstaną się! Ten straszny moment wydarzy się oczywiście z powodu ciąży Niny (Agnieszka Judycka) i prawdy na ten temat... Być może Leszek zwlekać będzie zbyt długo z tym, aby poinformować ukochaną o swojej sytuacji z byłą dziewczyną, nie mniej cierpliwość Joasi tego dnia się wyczerpie. Czy w 1473 odcinku "M jak miłość" Krajewski przyjmie decyzję Asiu i podda się?

"M jak miłość" odcinek 1473 - poniedziałek, 25.11.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W 1473 odcinku "M jak miłość" Leszek odbierze wyniki badania DNA, które potwierdzi, że to faktycznie on jest ojcem dziecka Niny. I to będzie moment, w którym zdecyduje się powiedzieć o tym Joasi. Jak zareaguje jego ukochana, która zbyt długo nie będzie miała o niczym pojęcia?

Przypomnijmy, że zanim Leszek w 1473 odcinku "M jak miłość" dojrzeje do wyznania prawdy, wcześniej Nina postanowi sama załatwić tę sprawę i odwiedzi Asię w domu. Zacznie ją błagać, by zostawiła Krajewskiego i posunie się do szantażu! Asia będzie w szoku - tym bardziej, że już raz to przechodziła - z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) i Agnieszką (Magdalena Walach). Po tym spotkaniu y Nina Joasia pokłóci się z Leszkiem po raz pierwszy i zaszyje się w siedlisku, żeby pomyśleć...

I tak w 1473 odcinku "M jak miłość" Joasia wreszcie dostanie oficjalną informację od Krajewskiego na temat jego ojcostwa, ale i okaże się, że sama sporo przemyślała. Leszek być może zbyt długo ukrywa przed ukochaną prawdę o stanie Niny, długo opowiadał o jej "zasłabnięciach"... i przesadził! Szczera i oddana mu Joasia nie będzie umiała zaakceptować kłamstwa.

Zobacz również: M jak miłość - szokująca zmiana Leszka!

Joasia w 1473 odcinku "M jak miłość" po wysłuchaniu wieści, że Leszek weźmie odpowiedzialność za dziecko, powie mu wprost, że nie chce budować szczęścia na cudzej krzywdzie! Jak donosi "Świat seriali" Leszek podkreśli, że ona zawsze będzie dla niego najważniejsza i, że nie ma zamiaru się poddać!

Zapowiada się na to, że od 1473 odcinka "M jak miłość" Leszek będzie musiał ostro zawalczyć o miłość Joasi. Ponownie - ale czy po serii kłamstw po raz kolejny mu się uda?

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1474 - Sonia zdobędzie Janka!